Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska OnlineMatematyka sprawia problem

Forum uczniów i absolwentów Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza (Liceum Ogólnokształcące i Zasadnicza Szkoła Zawodowa)

Matematyka sprawia problem

Postautor: Karola123 » pn maja 18, 2015 12:00 pm

Czeka Was w szkole sprawdzian z matematyki? Na koniec roku? Dla mnie klasówki z matematyki były koszmarem, a test gimnazjalny ledwo przeszłam. W liceum postanowiłam się wziąć za matmę i jakoś podciągnąć. Wiedziałam, że na tym poziomie edukacji może już nie być tak łatwo. Trafiłam na www.zrozummatme.pl , i dzięki testom diagnostycznym i lekcjom, które oferuje portal całkiem nieźle sobie radzę. Regularnie zaglądam do serwisu, powtarzam materiał, który był na lekcji. Powtarzam tyle razy ile chcę :)
Karola123
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 18, 2015 11:47 am

Wróć do Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron