Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



super wzmocnienie Kujawianki !!

Piłka nożna w miejscowym wydaniu ;-)

Moderator: blazej

super wzmocnienie Kujawianki !!

Postautor: Observator » pt cze 06, 2008 3:21 pm

no to działacze sie postarali i zawiazli rozmowy z klubem CS Wypierdy Sovietov (rosyjska liga okregowa) i do naszego kochanego Klubu dołaczy czołowy napastnik Okregowej Ligi Rosyjskiej Ivan Yebiewdenko :D :D :D
Observator
 

Postautor: krzysiek » czw wrz 04, 2008 2:45 pm

a gdzie sa nasi,niech nikogo nie kupuja a oplaca chlopakom dojazdy ze studiow,pracy WIELCY DZIALACZE
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: anna » pt wrz 05, 2008 12:50 pm

drogi Krzysztofie , zamiast krytykowac dzialaj
anna
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:59 pm

Postautor: krzysiek » pt wrz 05, 2008 3:00 pm

Droga Anno,jestem tylko kibicem i chce ogladac naszych chlopakow jak graja
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: anna » pt wrz 05, 2008 6:46 pm

niestety,ale naszych chlopakow mozna ogladac pod sklepami.ty tez mozesz zostac dzialaczem.
anna
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:59 pm

Postautor: krzysiek » pn wrz 08, 2008 2:21 pm

nie moge
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: Observator » śr wrz 17, 2008 3:47 pm

widze anno posiadasz ogromną wiedze. Wiec zapytam... Jak zostac dzialaczem ?
Observator
 

Postautor: anna » czw wrz 18, 2008 7:14 am

Niestety, nie mam pojecia jak zostac dzialaczem kujawianki poniewaz slabo interesuje sie sportem.jednak odnosze wrazenie ze zanim sie cos skrytykuje nalezy zasiegnac informacji na dany temat.nie chodzi mi tylko o kujawianke.po prostu najwiecej do powiedzenia maja osoby ktore nic nie robia.
anna
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:59 pm

Postautor: Observator » czw wrz 18, 2008 12:16 pm

No tez wlasnie :) Wybory na Prezesa odbywaja sie w Srodowisku Kujawianki,czyli zawodnicy sponsor itd. oni decyduja liczba glosow ktory z kandydatow ma usiac na "Stołek" Zostac Dzialaczem Mozna Tez wlasnie sponsorujac Kujawianke
Observator
 

Postautor: krzysiek » czw wrz 18, 2008 3:00 pm

Ja,jak wiekszosc jestem kibicem.Widze,ze dzialaczem nie zostane,bo mnie na to nie stac,ale kibicowal zawsze bede,krytykowal i chwalil
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: Observator » pt wrz 19, 2008 10:23 am

krzysiek pisze:Ja,jak wiekszosc jestem kibicem.Widze,ze dzialaczem nie zostane,bo mnie na to nie stac,ale kibicowal zawsze bede,krytykowal i chwalil

Dokladnie !!
Observator
 


Wróć do MGKS Kujawianka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron