Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



problem z internetem

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

problem z internetem

Postautor: rossa » ndz lis 26, 2006 8:32 pm

Mistrzu BN czemu tak wolno zaczął chodzić Izbicki Majstersztyk :?: :?: :?: poproszę o :idea: :idea: :idea:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: blazej » pn lis 27, 2006 1:22 pm

Faktycznie strona wczytywała się wolniej. Najprawdopodobniej było przeciążenie serwera (trzeba wziąć czasem pod uwagę to, iż strona "leży" na niemieckich serwerach w poblizu Duesseldorfu, jeśli są jakieś zakłócenia w transferze danych pomiędzy łączami na terenie obu krajów to na pewno też ma to jakiś wpływ.)
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: miras » pn lis 27, 2006 1:39 pm

Najgorzej jest wtedy jak zaczyna się weekend.Trzeba czekać pare chwil, żeby się otworzył.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Krespin » pn lis 27, 2006 9:24 pm

A ja z kolei nie narzekam, odpowiedni transfer danych też ma znaczenie.
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: Ptasiek » ndz maja 13, 2007 7:10 pm

Co się dzieje. U mnie izbicka strona prawie nie chodzi. Też macie z tym kłopoty?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » ndz maja 13, 2007 8:51 pm

u mnie wszystko O'K
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: kokeszko7 » czw cze 07, 2007 2:01 pm

Ptasiek pisze:Co się dzieje. U mnie izbicka strona prawie nie chodzi. Też macie z tym kłopoty?


Ja też mam problemy z otwarciem naszej strony i może dlatego zaglądam tu rzadziej bo wkurza mnie to otwieranie.
Pokazuje mi się nawet informacja, że "Ta witryna może wyrządzić szkody na twoim komputerze". Nie wiem co sie dzieje. Tak jest od kilku dni...
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: miras » czw cze 07, 2007 5:49 pm

U mnie też nie można otworzyć . Coś sie spierniczyło :(
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » czw cze 07, 2007 5:53 pm

Faktycznie. U mnie też strona chodzi wolno, ale chodzi. Tym razem przy otwieraniu "rozpędziła się" do 1,2 kB/s. Wieczorem po 23 zazwyczaj jest to w granicach do 8-9kB/s. Z tego co obserwuję najgorzej jest w godzinach od 17 do 21 :wink:

Rada dla tych u których strona chodzi fatalnie. Przynajmniej trzy razy szybciej się otwiera w Mozili. Jednak przyzwyczajenia są okruuutne. Ja też przyzwyczaiłem się do Opery i tylko z niej korzystam, choć czasem też wkurzy. O IE wolę nie gadać...
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Jaszar » czw cze 07, 2007 7:30 pm

U mnie izbicka strona chodzi w miarę przyzwoicie , choć czasem wolno (mam Operę i neo 512 z Liveboxem) za to Wirtualnej Polski nie mogę za ch... , zacina się na każdej stronie :( :( Może to problem z serwerami albo coś tam :wink:
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: kokeszko7 » czw cze 07, 2007 8:32 pm

Dzięki Ptaśku! W operze jest super :!: :) Zobaczymy jak będzie dalej...
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Dyslektyk » pt cze 08, 2007 7:29 am

Muszę stanąć w obronie IE mam 7 i niezamieniłbym się na nic innego niemam z nim najmniejszych problemów wszystko zawsze pięknie śmiga stronka Izbicka również chodzi jak ta lala.
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: wxyz » pt cze 08, 2007 9:22 am

Wyszukiwarka Google znajdując stronę Izbica Kujawska Online, wyświetla
komunikat: "Ta witryna może wyrządzić szkody na Twoim komputerze."
Strona została prawdopodobnie pomyłkowo sklasyfikowana jako strona
zawierająca złośliwe oprogramowanie.
ObrazekObrazek
wxyz
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 76
Rejestracja: pn lut 26, 2007 12:32 pm

Postautor: Arizona » pt cze 08, 2007 9:27 am

U mnie też IE działa ze stronką Izbicy jak należy.... nawet nie wiedziałam, że pojawiają się jakieś problemy :)
Czasami jednak nie mogę się zalogować. Ale nie wiem, czy to wina przeglądarki, czy raczej szwankującego czasami dostępu do zagranicznego serwera :)
Nie badałam tego przy pomocy alternatywnej przeglądarki.... (Czasami działam w Operze, ale siła przyzwyczajenia do IE jest ciągle silniejsza :) )
Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: VooVoo » pt cze 08, 2007 2:36 pm

U mnie śmiga jak należy.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Domin » sob cze 09, 2007 3:19 pm

U mnie też bez problemu z tym , że korzystam z Mozilli Firefox :)
Domin
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 118
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:42 am

Postautor: blazej » sob cze 09, 2007 4:35 pm

Faktycznie w wyszukiwarce google wskazuje ze strona moze byc niezbezpieczna dla komputera ze wzgledu na oprogramowanie szpiegujace, zapewniam, ze nic takiego nie instalowałem i strona jest bezpieczna. będę to wyjaśniał...
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Jaszar » ndz wrz 02, 2007 9:15 pm

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... o_a_2.html

Drogi Błażeju , jak w tej sytuacji rysuje się przyszłość tej strony no i oczywiście tego arcyciekawego forum ?! Nadmienię , że wiele moich ulubionych stron po prostu znika z serwerów !!!
" Zbrodnia ! Zbrodnia to niesłychana ... !"
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: blazej » pn wrz 03, 2007 10:03 am

Z tego co przeczytałem to postanowienie sądu nie zostało podpisane przez wszystkich sędziów. Prawo prasowe nadal nie jest znowelizowane. Jeśli zajdzie taka potrzeba to oczywiście zarejestruje stronę jako ....czasopismo. Moim zdaniem SN wydał idiotyczne postanowienie. Zgodnie z nim nawet rodzinne strony internetowe są prasą, o ile są aktualizowane. Paranoja...

Uspokaja mnie ten fragment:

Piotr Waglowski, autor serwisu VaGla.pl [...]zapytał Komendę Główną Policji, czy zarejestrowała swoją stronę, na której codziennie publikuje wiele informacji o działaniach funkcjonariuszy. Policja odpowiedziała, że nie, bo "prawo prasowe nie przewiduje uznania stron internetowych za dziennik czy czasopismo".
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń


Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron