Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Nasi użytkownicy

Ploty, ploteczki.. ;)

Nasi użytkownicy

Postautor: mendel » śr kwie 04, 2007 2:56 pm

Tutaj każdy z was będzie mógł podzielić się własnym refleksjami na temat użytkowników tego forum...
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: mendel » śr kwie 04, 2007 3:00 pm

Na wstępie chciałbym serdecznie pogratulować dotychczasowych osiągnięć PTAŚKA w liczbie swych napisanych postów. Widać że my wszyscy nie potrafimy go wyprzedzić w tej liczbie. A co wy myślicie o tym temacie to już wasza sprawa.................................. :?
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: miras » śr kwie 04, 2007 7:42 pm

Jeżeli chodzi o Ptaśka to jest forumowiczem od 7 lutego 2006r. i samo przez się mówi za siebie, że jest niedościgniony. Tym bardziej, że na niektóre tematy można z Nim swobodnie polemizować. Zawsze coś nowego wnosi do tego FORUM. Trzeba Mu chylic czoła :D
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » śr kwie 04, 2007 8:26 pm

Dajcie spokój. Nie komplementujcie mnie proszę. Los rzucił mnie w okolice Izbicy i to jemu zawdzięczacie, że musicie czytać te moje, niekiedy kulawe, wypociny. :oops:

Ja ze swej strony - wybaczcie pozostali niewymienieni - najbardziej cenię sobie Arizonę. Przy jej życzliwych komentarzach stawiałem pierwsze kroki na forum. Gdzież Ona się podziewa?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Jaszar » czw kwie 05, 2007 7:28 am

A nasz "Last action hero" Mr Boss-al w porywie veny w ostatnim swoim poście wkleił ostrzeżenie z PW od Admina . Reakcja Błażeja nie mogła być inna .
A ja ci bossal życzę ................................ Wesołych świąt !
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: miras » czw kwie 05, 2007 2:13 pm

Ja myślę Jaszar, ze każdy by tak postąpił :?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Krespin » pt kwie 06, 2007 10:33 pm

Ale najbardziej intrygująca jest Amba.... za odwagę - na zdrowie :wink:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: wxyz » wt maja 08, 2007 9:17 am

Znalazłem w sieci taką stronkę: http://grochowiska.fm.interia.pl/
Właścicielem witryny jest chyba jeden z forumowiczów.
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 7:32 pm przez wxyz, łącznie zmieniany 9 razy
ObrazekObrazek
wxyz
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 76
Rejestracja: pn lut 26, 2007 12:32 pm

Postautor: Arizona » wt maja 08, 2007 12:01 pm

Ojoj.... jestem wzruszona Twoim uznaniem Ptaśku :) Dziękuję za miłe słowa....
To Tobie się jednak należy szczególne uznanie .... za wszechstronność podejmowanej tematyki, za klarowność i jasność wypowiedzi... za świetny humor i umiejętność wyhamowania emocji, także innych Forumowiczów :), za poziom polemiki jaką podejmujesz... także z Krespinem ;)
Jestem pod wielkim wrażeniem, mimo, że jak zauważyłam w wielu miejscach mamy skrajnie odmienne poglądy.... To jednak przyjemnie sie mimo to "rozmawia" na forum :)
Oczywiście trudno wymieniać wszystkich pozytywnie zakręconych forumowiczów, ale .... Amba, Miras, kokeszko7, Goodboy, VooVoo, Qjawa, Aro, wxyz, Mendel, Błażej .... i wielu wielu innych, (których teraz z racji moich rzadkich ostatnio odwiedzin na stronie nie potrafię z pamieci wymienić), tylko się cieszyć, że są :) i zabierają głos w dyskusji.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :) Mimo męczącego braku czasu ostatnio, nadal chętnie zerkam na tą stronę, a szczególnie na Forum :), by "spotkać się" z Wami - Forumowicze :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: rossa » wt maja 08, 2007 8:56 pm

Arizono, choć mnie nie wymieniłaś , dzięki Ci Pani za uznanie w imieniu wszystkich... :cry: :wink:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Arizona » śr maja 09, 2007 5:54 am

O matko kochana :oops: :oops: :oops: .....
Droga Rosso, wybacz to moje wielkie zaniedbanie! Nie chciałam Cię w żaden sposób urazić. Cenię bardzo Twoje wypowiedzi :) i pozdrawiam serdecznie :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska


Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron