Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Docinki i inne miłe spotkania

Ploty, ploteczki.. ;)

Docinki i inne miłe spotkania

Postautor: Krespin » pt lis 17, 2006 11:40 pm

Po co rozpoczynać .....
Ostatnio zmieniony pn lis 20, 2006 3:55 pm przez Krespin, łącznie zmieniany 1 raz
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: kokeszko7 » sob lis 18, 2006 2:28 pm

Brawo lebiodka :D :) :lol:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Krespin » sob lis 18, 2006 9:23 pm

Mówisz i masz
Ostatnio zmieniony pn lis 20, 2006 3:57 pm przez Krespin, łącznie zmieniany 1 raz
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: >>LIDYAH<< » sob lis 18, 2006 10:17 pm

Lebioda dość sensownie ale o czym pisze ten ostatni ???
>>LIDYAH<<
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lis 18, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Krespin » sob lis 18, 2006 10:33 pm

za trudne do zrozumienia? - czytaj pierwszy post
Do pozostałych forumowiczów:
nie ma sensu tłumaczyć o co chodzi, za długoby to trwało, tak więc jedynie obserwujcie...

Ważne, że my wiemy o co chodzi
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: >>LIDYAH<< » sob lis 18, 2006 10:38 pm

my tzn. kto ? Wpadłam na tę wymiane uwag dziś a jedyny komentator -kokeszko7- poparł Lebiodę. Obiektywnie przyznaję rację wspomnianemu bo nikogo nie obraził a w wyjątkowo inteligentny sposób objechał -krespina-. Krespin /szczerze ?/ - blado wypadłeś.
>>LIDYAH<<
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lis 18, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » sob lis 18, 2006 10:40 pm

Przeczytaj prywatne wiadomości!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: >>LIDYAH<< » sob lis 18, 2006 10:47 pm

Chyba coś mnie ominęło, ale cóż.
>>LIDYAH<<
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lis 18, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: VooVoo » sob lis 18, 2006 10:57 pm

Nie zwracaj uwagi Lidyah. To takie małe potyczki forumowe między Krespinem a Lebiodą.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: >>LIDYAH<< » sob lis 18, 2006 11:03 pm

prosze bardzo panie jurku


ps. pozdrawiam babiak :lol:
>>LIDYAH<<
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lis 18, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: >>LIDYAH<< » sob lis 18, 2006 11:13 pm

Pisz PW

i zmień obrazek bo jest straszny.
>>LIDYAH<<
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lis 18, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: kokeszko7 » ndz lis 19, 2006 12:17 pm

jerzy lebioda pisze:Oswiadczam ze wszeystki moje uszczypliwe wypowiedzi kierowane byly jedynie do pewnego niezbyt wartego niczyjej uwagi forumowicza o nicku na "K" natomiast w najmniejszym stopniu nie do innych. Nigdy nie napisalem niczego negatywnego o Voo Voo, kokeszko7 ani Ptaśku a tego ostatniego uważam za porzadnego faceta. Peace


Ja pozwolę sobie dorzucić jeszcze do tego grona mirasa, Arizone, Sensora...
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » ndz lis 19, 2006 6:23 pm

Lebiodo.

Wszedłeś na niezbadany teren, chlapnąłeś to tu se to tam se: nie dziw się zatem, że to TY zostałeś wmanewrowany w...kanał. :lol: Przemyśl powyższe słowa i daj spokój Bogu Ducha winnemu Krespinowi. Boć nie zauważyłeś wszystkiego... :D :D :D
Sądziłem że sę zorientujesz, że coś jest nie tak po wrzutce z mojej strony angielskojęzycznego posta z tytułem filmu "Łowca androidów". Przyznam, że jak się nie zorientowałeś, to ja zbaraniałem ktoś Ty. Ale nie na długo. Ślad tej fałszywej ścieżki forumowicze mogą dostrzec (ale nie podpowiem gdzie :wink: ).

Też proszę o pokój. Możesz być pewnym, że to był kawał z naszej strony i tylko kawał. Zresztą bardzo udany. No powiedz, że nie. Co prawda za chwilę pewnie dostanę joby od Krespina, że mu popsułem świetną zabawę, ale dość, bo przypadkiem możemy utracić kontrolę nad własnymi słowami i z głupotek faktycznie się pokłócić.

Dziękuję Moderatorowi za cierpliwość i dajmy już sobie spokój z kawalarstwem w stylu poprzednich kilkunastu postów.

Tymczasem jest to doskonała szkoła dla wszystkich nieopatrznie piszących na forum, że stanowimy jakiś tam zespół ludków i w sytuacji "kryzysowej" możemy liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie. Dziękuję Krespin.

Lebiodo. Widzę już jak Ci skacze gul, żeś się dał tak wmanewrować, a wierz mi, że ja w tej chwili nie mogę ze śmiechu pukać w klawiaturę. :D

Pozdrawiam wszystkich. :lol:
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » ndz lis 19, 2006 9:36 pm

W momencie kiedy pisałeś temat o którym mowa jeszcze nie mieliśmy pewności czy Ty to Ty. I była to podpucha nakierowana jak balon próbny na inną osobę.

No przyznam, że w tym kontekście tośmy trochę "dogięli".

Sprawa ma jeszcze jedno dno. Otóż na forum zrobiło się nagle bardzo tłoczno tóż w okolicy wyborów. Część forumowiczów z pewnością zarejestrowała się tylko po to, by robić klakę poszczególnym "kandydatom do korytka". W pierwszej chwili Twoje posty wymierzone w celowanie mniej lub bardziej udane pod moim adresem - jak wiesz człeka o określonych poglądach - stworzyły wrażenie, że oto dobiera mi się do d*** jakiś przydupas jednego z kandydatów. W tym kontekście cały następujący później łańcuch zdarzeń jest chyba bardziej jasny: Jeśli bowiem słyszę o bezczelnych próbach szantażu wyborczego, o zastraszaniu utratą pracy, zastraszaniu policją, to i ja mam czego się bać. Nie ja może sam, ale o moją rodzinę tak.

1:1

Dopisane

Szkoda, że wyczyściłeś swoje posty z tematu o burmistrzu. Własnie miałem chęć wskazać Ci konkretne odniesienia do konkretnych sytuacji mających miejsce w Izbicy. Po ptokach.

A w związku z tym konkretnie stawiam:

3:1
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » ndz lis 19, 2006 9:55 pm

Jesteś pewien???????????????????
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Krespin » ndz lis 19, 2006 10:59 pm

Więcej chyba nie ma nic do zmiany. Myślę że jesteś usatysfakcjonowany ???

Zabawa skończona, czas wziąć się do roboty.

Pozdrawiam obserwatorów

Sprawdzaj pw
Ostatnio zmieniony pn lis 20, 2006 3:59 pm przez Krespin, łącznie zmieniany 1 raz
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: miras » pn lis 20, 2006 9:48 am

Wiecie co? Tak obserwując te wasze posty doszedłem do wniosku,
że źle zrobiłem podsuwając Wam ten temat sooorrryyy :oops: Według mnie to jest trochę dziecinada.Nie chodzi tu o punktację bo to nie są zawody.
Jeżeli chcecie zobaczyć który z Was jest lepiej wygadany to zróbcie sobie jakiś Quiz wiedzy na każdy temat.Wtedy będzie można ocenić,który z was ma więcej w głowie niż gębie :wink: Myślę,że to co napisałem nikogo chyba nie uraziło? A jeżeli tak to sory.


A propo Quizu: to może każdy z Forumowiczów zada Wam pytanie a wy na nie odpowiecie. Co wy na to ?
Co wy o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: kokeszko7 » pn lis 20, 2006 10:30 pm

Jasne, że to dziecinada i dajmy już sobie spokój z tymi docinkami...
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: VooVoo » pn lis 20, 2006 10:44 pm

No w końcu niektorzy zdołali to pojąć...
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 7:35 am przez VooVoo, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: miras » pn lis 20, 2006 11:05 pm

VooVoo pisze:No w końcu pojąć niektorzy zdołali to...


" Pojąć nie pojąć", ale według mnie to robiło się bardzo nie przyjemne.
Być może doszłoby do wymiany bardziej ostrzejszych słów,ale nie na tym rzecz polega.Myślę,że lepiej zajać się czymś przyjemniejszym dla oka i ucha.Zresztą jest tyle problemów w życiu, że nie trzeba jeszcze zawracać
głowy innymi bzdetami.Tak uważam!
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Następna

Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron