Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Opozycja a cenzura, cenzura a władza

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

Postautor: yankes » wt mar 03, 2009 11:45 pm

Wiesz co nie miał bym nic do ciebie, gdyby nie to ze stałeś się tak mdląco poprawny politycznie. Co do tej pory tworzyłeś było nawet zabawne, do czasu kiedy nie stałeś się jedynym poprawnym i mądrym w tym miejscu.
...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: Ptasiek » wt mar 03, 2009 11:57 pm

Z tych kwadracików trochę treści jednak widać. Zajrzyj na naszą klasę i dostań czkawki. Smutne jest to że swoje demencyjne schizy próbujesz leczyć moim kosztem. W istocie bowiem nie ja, a Ty stworzyłeś teorię spiskową. Po prostu, żeby uciąć spekulacje podaję informacje powiązane z tematem otwartym tekstem. Błaźnisz się dalej pomimo swego wieku i tego, że już spora liczba ludzi jednoznacznie przywiązuje Cię do fizycznej osoby. Za pare dni rozejdzie się plotka że dyrek proca zwariował.
Bardzo przypominasz mi pewnego zabanowanego jakiś czas temu internautę. Jakoś tak jak tłumiki samochodowe (marka) się logował. Te same zwroty, ta sama treść.

Przypomnę miernoto jeszcze raz: przyprowadziłem sie do Izbicy (dokładnie na Sokołowo) w pażdzierniku 2000 roku. Wiąż fakty i nie bredź. Weź sobie jakiś ginkofar zażyj czy co. Tak w 2000 w Sokołowie znalazłem archiwum PZPR z Izbicy Kujawskiej gdzie m. in. panowie wymienieni jak w temacie o komuchach w Izbicy siedzą i pod Leninem lulki palą.
A, teraz powinienem postawić rządek kropek, żebyś w następnym poscie zakrzyknął nopaczpan a nie mówiłem że bob i on to jedna osoba! :lol: Poczekaj porobię sobie z Ciebie jaja. Nie obraźcie się pozostali internauci. Postaram się naśladować Wasze style w następnych postach. Mamy łajkłę na uciechę, a co tam. Niech już zupełnie uwierzy we własną demencję. :twisted:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » śr mar 04, 2009 12:05 am

yankes pisze:Wiesz co nie miał bym nic do ciebie, gdyby nie to ze stałeś się tak mdląco poprawny politycznie. Co do tej pory tworzyłeś było nawet zabawne, do czasu kiedy nie stałeś się jedynym poprawnym i mądrym w tym miejscu.


Właśnie tu pokazałeś całą swoją obłudę gomułkowskiego aparatczyka. "gdybym miał na ciebie haka to bym ci ufał, to byłbyś swój, ale tak to nienormanle." Bo "podddany winien mieć przed obliczem władzy wyraz twarzy durnowaty, żeby" ... jakoś tak to miałem w swojej stopce jeszcze niedawno. Nawet się uczysz.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: yankes » śr mar 04, 2009 12:27 am

ukazu cara Piotra I z 9 grudnia 1708 r.:

"Podwładny powinien, przed obliczem przełożonego, mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego."


"...tak żeby osobom według wszelkiego prawdopodobieństwa nieuleczalnie chorym wobec zupełnie krytycznej oceny stanu ich zdrowia można było zapewnić ŁASKAWĄ ŚMIERĆ" Adolf Hitler o eutanazji.


Widać jak blisko ci do ideologii i głęboko w sercu nosisz dokonania autorów cytowanych tekstów. Gratuluje. Widać ze jako jedyny potrafisz interpretować twórczość swych idoli, dla reszty one niezrozumiałą jest, z błahego powodu. Posiadłeś wiedzę , a pospólstwo tylko pospólstwem jest,gdzież do inteligenta.
...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: yankes » śr mar 04, 2009 12:31 am

A może napiszesz !!!!!!!
Ludzie oczywiście źli ale modrą prawic tez potrafili.
Lub coś stylowo spójnego.
...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: yankes » śr mar 04, 2009 12:37 am

...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: Ptasiek » śr mar 04, 2009 10:49 am

Zajrzałem na chwilę i widzę wyraźne objawy wypalenia. Obstawiam. Lemingi krótko żyją.
:idea:

Pewna solidnie wykształcona osoba na terenie Izbicy zwykła mawiać w niektórych okolicznościach, że ludzie dzielą się na dwie grupy niezaleznie od wykształcenia jakie posiadają: na tych co potrafią liczyć tylko do siedmiu i tych którzy potrafią trochę więcej. Rowling na swoim pomyśle zarobiła kilkaset milionów funtów; pazernicy zazdroszczący jej sukcesu kontestacją jej twórczości dziesięć razy mniej, ale to też wystarczy na dostatnie życie. Zastanawia mnie dlaczego tak usilnie starasz się zdobyć popularność moim kosztem i na Błażeja grzbiecie. Wykształcenie i zdolność do nauki to zupełnie różne obszary. Tyle tytułem komentarza do idiotycznego wpisu dotyczącego moich stopek. Rozumiem, że dla przykładu Ty jesteś bojownikiem Smierszy, bo na upartego można przypisac treść niewinnej skąd inąd piosenki Perfectu tej zbrodniczej ogranizacji. Aaaa cie strach. Słowa smiersz nawet towarzyszu wypowiadać nie wuolno, a nuż się jakiś moczar obudzi i z nami w Izbicy bez rozkazu porzondek zruobi.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: yankes » śr mar 04, 2009 12:08 pm

Lemingi - grupa ssaków, w której skład wchodzi kilka gatunków (...)z rodziny nornikowatych; małe gryzonie, występujące w dużych ilościach (...)Generalną cechą odróżniającą je od chomików i świnek morskich jest dłuższy ogonek - krótszy od szczurzego, lecz znacznie dłuższy od ogonka chomika czy świnki morskiej (...)Rozmnażają się bardzo intensywnie. (…)

Wpis Ptaśka

„Zastanawia mnie dlaczego tak usilnie starasz się zdobyć popularność moim kosztem i na Błażeja grzbiecie. „

http://www.youtube.com/watch?v=WpiXgDNFWRY

Dlaczego staram się jak twierdzisz twoim kosztem. Dlatego ze to Ty przekroczyłeś jak dumnie uważasz zasady, dawno dawno temu, tworząc chora propagandę, siejąc ogólny zamęt, nie wnoszący nic dobrego do życia tego biednego społeczeństwa. Nic prócz kilkunastu, kilkudziesięciu wirtualnych postaci, żyjących w twojej głowie. Głoszacych piękne hasła dla ideologi głoszenia. Co chwile zmieniasz rękawice, aby mieć czyste ręce, zmieniając loginy.
Gdybyś to Ty nie zaczon tego chorego procederu nie byłoby mnie tu dziś, nie musiał bym użerać się z tobą i twoim wirtualnym światem.
Błażej ma bardzo silny grzbiet, w to nie wątpię, ale tworząc taka stronę musi mieć świadomość ze prędzej czy później odezwie się tez druga strona, dotychczas niezbyt mocno angażująca się w przelewanie treści w to miejsce. Czytając to co wirtualni, zaznaczam wirtualni piszą, można rozchorować się od paszkwili pisanych przez ten wielce niezadowolony lud. Nie jesteś, nie byleś i nie będziesz pępkiem świata, pępkiem wokół którego wszystko się kreci, pępkiem do którego będą wszyscy przychodzić o rade i poradę. Dość, basta, stop po trzykroć mówię.
Myślisz ze zdyskredytowanie mnie jako według ciebie człowieka niewykształconego i ukazującego mnie jako głupiego pacana przyniesie zamierzony efekt? Otóż nie drogi panie, mylisz się w swych domysłach dokumentnie.

Pisze o tym otwartym tekstem dla zrozumienia przez innych szanownych czytelników meritum sprawy i zrozumieniu jak działała, działa i zamierza działać Izbicka tzw ” grupa oporu „ wobec władzy. W myśl starej zasady "Im większe jest kłamstwo tym więcej jest szans, że w nie uwierzą ! Kłamcie, kłamcie, kłamcie. Zawsze, coś z tego zostanie!"

Nie ma innej metody jak ukazanie twarzy Izbickich działaczy opozycyjnych, którzy to jak sami mówią, brzydzą się takim procederem, a w zaciszu własnego domu działają sposobami identycznymi z tak chętnie opluwanymi.

Wpis Ptaśka

„Za parę dni rozejdzie się plotka …..”

Właśnie tym jesteś, początkiem plotkarskiej wiadomości, manipulatorem rzeczywistości, przyznajesz co chwila do zarzucanych tobie przez moja osobę czynów. Manipulowania faktami, od wielu lat.

Kończ waść wstydu oszczędź
...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: Ptasiek » śr mar 04, 2009 12:36 pm

Gdybyś tylko nie pomylił osób i do właściwych skierował swój post, ten i wszystkie porzednie nawet gotów bym Ci przyklasnąć. Nie traktuję Cię jak przygłupa tylko stetryczałego chorego magistra, który nic już nie potrafi czytać. Dałeś tego po dwakroć dzisiaj dowód. Pierwszy : lemingi to w świecie polityki ludzie bezwładnie podążający w określonym celu, tak szybko zmieniający poglady jak cele. Pojęcie to jednoznacznie nacechowane politycznie co do pewnych opcji i funkcjonuje szeroko od najmniej dwóch lat. Drugi: w mojej stopce cytuję Hitlera. Nawet dzienników telewizyjnych chyba nie oglądasz skoro nie powiązałeś mojej wypowiedzi w stopce z głośną sprawą kolejnej matki usiłujacej legalnie zaszlachtować swoje cieżko chore dziecko.

Próbujesz mnie przeciwstawić bogobojnym i Bogu Ducha winnym mieszkańcom Izbicy. Czymże to u licha jest jeśli nie prawem zabronionym nawoływaniem do waśni o tle ksenofobicznym? Nie chodzi o mnie tylko o zasadę. Czymże to jest jeśli nie reminiscencją 68? Odpowiedz teraz może Ty na kilkadziesiąt pytań jakie postawiłem w poprzednich postach i wreszcie na to najważniejsze postawione teraz. Twoja chora wyobraźnia przekracza granice bezpieczeństwa. Za nią na prawdę jest lincz. Jeśli tego nie rozumiesz, albo co gorsza nie dostrzegasz to tym bardziej jest pewne, że się nie mylę. Bądź pewien że jakakolwiek Twoja odpowiedź nie uwzględniająca powyższego jest jednoznacznym sygnałem choroby. Przykro mi ale ktoś tę statystykę 1,8 sztuki na dziesięciu, chorych na umyśle musi wypełniać. Że też to na Ciebie padło to niestety już nie moja wina.

Wieczorem może postaram się wyłuskać ciekawostki na temat władz w Izbicy jakie mimochodem poprzepuszczałeś w swoich postach. Sporo już ich się pojawiło. Np.:

w zaciszu własnego domu działają sposobami identycznymi z tak chętnie opluwanymi.

odezwie się tez druga strona, dotychczas niezbyt mocno angażująca się w przelewanie treści w to miejsce.


:twisted: :twisted: :twisted:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: yankes » śr mar 04, 2009 12:55 pm

Czuje jak drżysz, jak ciężko oddychasz,jak drgają ci końcówki palców, spływający pot ze zdenerwowania przesłonił ci obraz monitora, wytarłeś pot z czoła, z całej twarzy,nie pomaga, ciągle leci z ciebie. Do wieczora, pisarzu
Ochłoń, uspokój oddech i zaproś swoich kolegów do dialogu tzn te krespiny,arizony i inne damy i panów. ha ha ha

Demokrato linczem mi grozisz, pamiętaj kto mieczem wojuje od miecza ginie.
o 20 na forum? Ach zapomniałem dodać twój ulubiony txt
-Milczenie oznacza aprobatę. Czas start.
...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: goodboy » śr mar 04, 2009 1:20 pm

Ble,ble,ble... czytać mi sie tych pierd..ł nie chce. Masochistą nie jestem.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: Jaro_Jagr » śr mar 04, 2009 3:48 pm

a ja wręcz przeciwnie czytam z wielkim zainteresowaniem
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: Ptasiek » śr mar 04, 2009 5:46 pm

yankes pisze:
Demokrato linczem mi grozisz, pamiętaj kto mieczem wojuje od miecza ginie.
Przeczytaj łaskawie kmiotku z cenzusami zeszłej epoki post i nie bredź. To ty nawołujesz do waśni w imię stalinowskich wzorców najczarniejszej doby.

Oświadczam po raz ostatni. Nigdy nie pisałem pod różnymi nickami na forum Błażeja. Nie robię tego równiez teraz. Twoja obecność na forum faktycznie groteskowa sprawia jednak, że chętnie sobie z Tobą dalej popolemizuję. Nie spodziewaj się jednak Wersalu. Będę punktował celowo i od dziś złośliwie Twoją nieudolność począwszy od wiedzy historycznej, którą się chlubisz i na nieudolności polityczno społecznej którą na zasadzie przeniesienia mnie obciążasz. Nie obchodzą mnie izbickie układy kto komu z jaką ilością wazeliny i w co wchodzi. Nie oznacza to jednak, że takiej wiedzy nie mam. Dziś będę aktywny nie wcześniej jak po dwudziestej trzeciej. Wszak muszę na takich nieudacznych śmierdzieli poprzedniej epoki pracować. Cienki jesteś w samoorgazmie co do tego jak to mi podnosisz ciśnienie." Rzadko słyszysz tu brawa, częściej już pusty śmiech".
Błazeńskie porównania inteligeńszczyzny o recepcji sztuki co najwyżej na poziomie Stachury na prawdę do mnie nie przemawiają. Wysil się.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: yankes » czw mar 05, 2009 8:04 am

Wpis Ptaśka

„: w mojej stopce cytuję Hitlera. Nawet dzienników telewizyjnych chyba nie oglądasz skoro nie powiązałeś mojej wypowiedzi w stopce z głośną sprawą kolejnej matki usiłującej legalnie zaszlachtować swoje cieżko chore dziecko. „

W przeświadczeniu o własnej doskonałości i nieomylności dotarłeś na sam szczyt, szczyt szczytów dalej jest tylko jedno ,paranoja. Zamieszczasz we własnym podpisie słowa jednego z największych zbrodniarzy tego świata Adolfa Hitlera uważając ze słowa te są odpowiednimi w tej oto sytuacji. Śmiesz nazywać się sprawiedliwym, będącym wszystko w stanie skomentować. Twój komentarz według ciebie jest lekarstwem na wszystko. Słowa Hitlera stawiasz z dramatem matki pozostawionej na pastwę losu, w mieście Toruń. Matce tego dziecka dedykujesz słowa autora holocaustu. Matce której nikt nie pomógł, nie ulżył jej codziennym cierpieniom. Twoje słowa brzmią groteskowo na tle bólu matki, niczym żart o zmarłym na pogrzebie.

Ty śmiesz stosować wobec mnie statystykę:
„Przykro mi ale ktoś tę statystykę 1,8 sztuki na dziesięciu, chorych na umyśle musi wypełniać. Że też to na Ciebie padło to niestety już nie moja wina. „

A co powiedzieć o tobie recenzencie. W tym momencie pozbyłem się wszelkich podejrzeń jeśli chodzi o twoja postać.

Historyku wypalany w Google i na Wiki edukowany zejdź zna ziemie, nie planuj tu. Pomieszanym z poplątanym próbujesz mnie karmić, wiedząc ze to ładu ni składu nie ma. Twoja metoda polegająca na odwracaniu kota do góry ogonem absolutnie nie ma tu zastosowania, a brak odpowiedzi ze strony twoich kolegów świadczy dla mnie tylko za potwierdzenie teorii wysnuwanej przez moja skromna osobę w tym miejscu. Najwidoczniej wszyscy poszli na zasłużoną przedwczesna emeryturę.
Nie znosisz jakiejkolwiek krytyki, i tacy wy właśnie jesteście prawicowi pseudo działacze-szczekacze. Jesteś właśnie przedstawicielem tej nieudolnej pod rasy ludzi, przekonany do szpiku kości o swej nieomylności, która tu nam , na tym forum próbujesz wcisnąć.


Swoje oświadczenia możesz włożyć miedzy książki które recenzujesz. Tam jego właściwe miejsce.
Na temat Wersalu ja tu pisał nie będę, bo ja pojęcia o nim nie mam, ty zresztą tez z glacą na środku sieni.
...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: ecrue » czw mar 05, 2009 4:54 pm

Nie zamierzam wdawać się z Tobą w żadną pyskówkę, ale nie masz racji. Jesteś zwolennikiem tego co tak ostro bronisz to fakt, ale czy to powód do żenującego poziomu twoich wypowiedzi. Piszesz WY WY brakuje tylko Towarzysze, ale zwróć uwagę na jeden aspekt. Uważasz ze to w porządku ze inne gminy, wsie rozwijają się dynamiczniej niż nasza gmina. Hala sportowa, stadion już nie wspomnę o orliku, ścieżki rowerowe, jakość wody, jakość dróg-to ze są to każdy widzi, tylko w jakim stanie, taka błaha sprawa jak przystanki na wsiach dla dzieci dojeżdżających do szkoły to tez uważasz za zupełnie w porządku sprawę, pomost zrobiony w miejscu krowiego wodopoju w najbrudniejszym jeziorze w regionie, ciągnąca się w nieskończoność sprawa ośrodka rehabilitacyjnego, karetki pogotowia, ubikacji w czymś co tylko z nazwy przypomina przystanek autobusowy i wielu wielu innych. Jeśli uwarzysz ze wszystko jest ok,twoja sprawa.
Awatar użytkownika
ecrue
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 14
Rejestracja: pn mar 02, 2009 10:22 pm

Postautor: Ptasiek » czw mar 05, 2009 7:59 pm

Słowa Hitlera stawiasz z dramatem matki pozostawionej na pastwę losu, w mieście Toruń. Matce tego dziecka dedykujesz słowa autora holocaustu. Matce której nikt nie pomógł, nie ulżył jej codziennym cierpieniom. Twoje słowa brzmią groteskowo na tle bólu matki, niczym żart o zmarłym na pogrzebie.

Zastanawia mnie czy mój żyjący jeszcze i dobrze trzymający się ojciec zechce Cię strzelić w pysk za powyższe. Dwadzieścia siedem lat cierpienia w cieniu którego się wychowywałem oto głosem durnia uzurpującego sobie władzę zostało odwrócone jako głupota, której nikt nie ulżył. *** po raz kolejny u Ciebie przekroczyło granice. Również w Izbicy znajdziesz dziesiątki obłożnie przez wiele lat chorych ludzi. Im też zaproponujesz tak jak matce z Torunia? Hej Izbicznie. Zaszlachtujcie swych chorych w domu. Władza tak każe i mocą wypowiadanych tu słów rzecze, że inna postawa jest nieracjonalna. *** mieniący się inteligentem (nota bene słowo jest jednym ze średniokomuszej nowomowy).

Dalszej części komentować nie warto. Odsyłam do solidnego nauczyciela na poziomie gimnazjum, by to ocenił. Za błędziory nawet licha trójczyna się nie należy. Tym bardziej komentarz. Zwłaszcza za podwójny błąd ortograficzny u człowieka z tytułami. Wyraźnie też widać kolejne przeniesienie jakim mnie wcześniej obarczyłeś:
Czuje jak drżysz, jak ciężko oddychasz,jak drgają ci końcówki palców, spływający pot ze zdenerwowania przesłonił ci obraz monitora, wytarłeś pot z czoła, z całej twarzy,nie pomaga, ciągle leci z ciebie. Do wieczora, pisarzu(…)
Ochłoń, uspokój oddech i zaproś swoich kolegów do dialogu

:lol: :lol: :lol:

Błędy zachowałem.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » czw mar 05, 2009 8:02 pm

Ooo! Błażej jakie słowa jeszcze wpisałeś na czarną listę? Lepiej podstaw czymś zabawnym. Będzie więcej śmiechu.
:idea: :!: :idea:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: blazej » czw mar 05, 2009 8:56 pm

Myślę, że już wystarczy tych kłótni. Zamykam.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Poprzednia

Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron