Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Opozycja a cenzura, cenzura a władza

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

Postautor: yankes » pn mar 02, 2009 8:33 am

Błażeju temat inny, aczkolwiek cały czas spójny oto widzisz dwóch "mędrców" do niedawna politycznie nie agresywnych wobec siebie, o dziwo, nie sprzeczając się absolutnie o nic TERAZ nagle rozpoczyna drapanie kocimi łapami.Kilka miesięcy pisania gdzie Ptasiek odchodzi w cień, usuwa swoje posty, zamazuje swój charakterystyczny styl pisania tylko po to żeby mógł pokazać się Bob.........bob ze swoim charakterystycznym wykropkowaniem tekstu. Ptasiek charakterystyczny styl, bob również.Co łączy te postacie :?: Łatwo jest stworzyć postać wirtualna którą w każdej chwili można zniszczyć i wyłączyć jednym kliknięciem jak kiedyś Ambe i inne barwne postacie które istniejąc w tym wirtualnym świecie dodawały "koloryty" będąc ustami i palcami jednego zgorzkniałego człowieka.
Nie raz mieliśmy już do czynienia z takimi występkami rożnych forumowiczów, jako czytający jestem tu od bardzo dawna ale pisać zacznę dopiero teraz, zważywszy na budzące wątpliwości inne personalia rzeczonego Ptaska i Boba budowniczego. Mistrzowski posuniecie wiadomego człowieka doprowadziło do rozbicia frontu ataku wobec jednej osoby, teraz bardzo ułożonej, niegdyś świetnie rzucającego epitetami forumowicza który świetnie prowadził politykę podsycania wzajemnej nienawiści. Oczywista wydaje się sytuacja w której Ptasiek zarzekał będzie sie na wszystkie kamienie ze to przecież nie on, ze Bob to jakaś inna nie znana mu jednostka, ale to wam drodzy użytkownicy zostawiam pod rozwagę i przemyślenia cala ta zaistniała sytuacje.Temat rozwijał będę.
Bardzo proszę administratora o nie usuwanie tego co napisałem, ani tez tego co się będzie ewentualnie działo później, bo zakładam ze jak w każdej akcji następuje reakcja, na postawione tezy odpowiedzią będą anty tezy a ewentualne przesuniecie postów w bardziej odpowiednie dla tematu miejsce
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: yankes » pn mar 02, 2009 2:38 pm

Temat rozwijam
Pragnę aby wasze szerokie oko dojrzało sedno problemu ,nie tylko skupianie się na wyimaginowanych personaliach I wirtualnych bohaterach. Jestem świecie przekonany o słuszności stawianej tezy zważywszy na najważniejszy fakt jaki miał miejsce w tym czasie, mianowicie pewnego pięknego dnia wchodząc na forum po wpisach pana profesora Ptaska została wielka dziura. Pousuwane posty, w tym czasie swoje skrzydła zaczął rozwijać Bob. Powolutku niczym mały nieopierzony gawron rozkładał swoje skrzydełka. Odchodzę,piękne słowa, pomyślałem sobie,lecz moje szczęście nie trwało długo, oto pojawia się kolejny błędny rycerz, OBŁĘDNY. Z wielkimi słowami, ideami, pomysłami, krzykliwy lecz nad wyraz nieproduktywny. Komponuje się w środowisko, dużo pisze , wiele wrzuca, zawsze ma coś do powiedzenia. Ech na odległość śmierdziało. Cel zostaje osiągnięty. nie ma Ptaska jest Bobo.
Mijają dnie miesiące, robi się odpowiedni szum. Efekty przychodzą same, podejrzenie kierowane jest gdzieś tam. Przypomnijcie sobie użytkownicy jaki był szum wokół Chaty Polskiej, dla wielu z was właściciel terenu na którym stoi budynek aby otrzymać zezwolenie na teki obiekt musiał zaprzedać dusze samemu diabooloooo ( p. Sadowskiemu) jak wielu go z was nazywa. Zręcznie pisarzu manipulujesz, całkiem nieźle kombinujesz. Całkiem niezła fabula książki, panie, a może tak film z tego będzie. Było o dwóch takich co ukradli księżyc, a teraz o jednym takim co zasłonił słońce. Myślę ze zamiast zajmować się sztucznym personaliami, należy zając się zakończeniem manipulacji przez jednego człowieka.
Temat rozwijał będę, z największą przyjemnością
Tu również prośba do administratora o nie usuwanie lecz ewentualne przesunięcia miedzy tematami.
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: yankes » pn mar 02, 2009 3:17 pm

Wracając do wirtualnych personali które zostały stworzone głową naszego literata.
Punktem centralnym jest Ptasiek mozg całej operacji przedstawiający się z imienia i nazwiska, a nawet numery telefonu, poprawny politycznie, cudeńko lekko niezadowolone z tego co sie dzieje ale niebywale wazacy slowa i wyrazenia
a oto cały wyimaginowany świat satelit które to maja głos i nieustannie bezproduktywnie krzyczą, wrzeszczą, opluwają
Miras, piszący do teraz, spokojny acz niezadowolony
Amba, pijaczka która ciągle pobiera, dnia wczorajszego nie pamięta a posiada ciągle informacje z pierwszej reki
Sensor, nie wierze politykom, krzykacz, potwierdzacz, włóczykij,dobrze poinformowany
Krespin, uciekł zręcznie, wielki ideolog
Arizona, lelum polelum
a teraz Bob, kolejne cudowne narzędzie w rekach, mądrala wszechwiedzący, buc
Spokojnie to o nikim rzeczywistym, nikt się nie obrazi

To są moje przemyślenia, moje wrażenia na temat. Wkrótce przedstawię bardzo dokładną analizę slow i zwrotów używanych przez dowódcę wirtualnego świata, generała bez armii w rzeczywistym świecie.
Mozna jechać w władzę, można w polityków, w osoby które teraz zaczęły wieżyc, chodzić do kościoła?

W ostatnim czasie nastąpił niekontrolowanie ogromny przypływ nowych forumowiczów, dla mnie ewidentny przykład na to ze powstaną kolejne postacie krzykliwe które będą paplać w tym stylu co powyżsi.

Prośba do administratora o nie usuwanie lecz ewentualne przesunięcia miedzy tematami.
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: yankes » pn mar 02, 2009 6:30 pm

zacytuje godboy:
"a moze tak wypowiesz się na temat Hali sportowej i Orlika oraz wyżej cytowanego artykułu. "

Nie mam zamiaru wchodzić w polemikę na temat hali i innych mało potrzebnych według mnie inwestycji które i tak zostaną zniszczone przez niewychowana odpowiednia młodzież. Nie potrafiący uszanować nikogo i niczego młodzi ludzie powinni przejść szkole która sprawiła by ze odpowiedzialność za dobro wspólne byłaby na wysokim poziomie a nie na tak tragicznym jak teraz. Kryzys zżera nasze pieniądze a wy o wydawaniu. To taka sama bzdura jak plan kwaczora Domlanda związany z cieciami. Czy obcinając sobie palec , rękę, nogę sprawie ze będę mniej jadł? A tak ma to wyglądać ze strony sPłOwiałej partii. Liberalnego tworu gorszego niż 100 lat komuny.
Czy ktoś słyszał e Rosji, Chinach i tam gdzie wy twierdzicie złym świecie o kryzysie. To tylko wymysł chorej demokracji, zresztą co to za demokracja, pisałem już ze Moskwę żeście zamienili na Brukselę.Kopiejkę na euro, "dyktator" kiedyś był jeden, teraz zmienia się co pól roku.Zasrana tak zasrana demokracja i jej możnowładcy w bankach sprawiła i sprawi więcej złego niż lata zadów centralnych.
Wiem ze jest to temat zupełnie nie powiązany z treścią przewodnia tego artykułu ale cóż tu towarzystwo opisywane powyżej się spotkało wiec tu chciałem temat rozciągnąć. To po pierwsze a po drugie w tym właśnie miejscu pojawił się pierwszy atak Ptaska na samego siebie(a wiec Boba) znaczący nie mniej nie więcej jak o tym ze wskoczy wkrótce nowy szczekacz.
Zastanawia mnie bardzo jedna sprawa, chodzi mi o to jak długo można pisać sam do siebie, jak wielka nienawiść jest w jednym człowieku.


Prośba do administratora o nie usuwanie lecz ewentualne przesunięcia miedzy tematami.
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: yankes » pn mar 02, 2009 6:39 pm

Wpis Ptaska

"Sprawa w tym, że powszechnie plecie się na mieście o sztamie "Twojej" z burmistrzem. Cała ta pisanina to tylko marna pozoracja w wojskowym stylu a przy okazji darmowa reklama. Niestety. Piszę o tym serio otwartym tekstem, żeby się dowiedzieć co jest na rzeczy. Sad Shocked Question

I co zatkało Cię Bobie? Takie masz już buty. A masz. Broń się teraz. Ze mnie też zrobili zausznika burmistrza. To i - logiczne - na Ciebie przyszła kolej. <ciężko skonfundowany><aw narożnikach ust tli się lekko złośliwy usmieszek>
"

Odpowiedz na ciezki zarzut,Bob znany z dosc ciezkiego jezyka odpowiada jezykiem pelnym milosci i szacunku

Wpis Boba

"Ptaśku drogi.......
Ludzie rożne rzeczy pletli, pląta, i pleść będą taka nasza natura........ułomność ludzka
Bóg dal nam tyle wspaniałych talentów, nie przewidział tylko ze Wink plotkarstwo będzie przyczyna zagłady świata. Wink
Na szczęście w swej nieskończonej mądrości najwyższy dal na również ROZUM i WOLNA WOLE aby ułomności ludzkie tym pierwszym niwelować.


Pozdrawiam............"


Jak rodzinnie, jak na zjezdzie PiS-klaków. Zaczątek nowej afery gotowy.
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: goodboy » pn mar 02, 2009 8:40 pm

Do Yankesa: Jeśli te inwestycje dla Ciebie sa niepotrzebne, to rozumiem że wolisz aby ta młodziez spijała browary przed sklepami.
Sprawa jest jasna, mało zrozumiałymi postami starasz się odwróci uwagę od meritum, czyli inwestycji w obiekty sportowe. Inwestycji, których nie bedzie ze wzgledu na niekompetencje władz gminy, które nawet wniosków o dotacje nie zdołały złożyc.
Błażeju zlituj sie, Innym zwracasz uwage za wypowiedzi nie na temat, a yankes bredzi tu i płodzi jakieś tyrady bez większego sensu. co to ma za związek z tematem?
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: yankes » pn mar 02, 2009 9:51 pm

Do godboy
Nie ukrywam ze moje posty w tym temacie są na temat. Dlatego proszę Administratora o nie usuwanie treści lecz o przesuniecie w miejsce według właściciela bardziej odpowiednie.
Tak krzyczysz na temat cenzury a inny punkt widzenie prezentowany przez moja osobę to co? Opozycji wolno, zwolennikom nie wolno?Co nazywasz tyrada, jeden głos zwolennika, to ta tyrada. Jednego boisz się?
A jak można określić wasze zachowanie, ciągły bezproduktywny atak, szczekaniem małych piesków !?! Wszystkich w koło nazywacie przydupasami, jak was określić? Udziel mi rzeczowej odpowiedzi.

Właściwie to już znalazłem miejsce dla tych postów.
Zakładam temat
Opozycja a cenzura, cenzura a władza.

Uprzejmie proszę Administratora o przesuniecie wpisów do tematu "Opozycja a cenzura, cenzura a władza"
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: goodboy » wt mar 03, 2009 11:14 am

I bardzo dobrze. Teraz możesz pisać do woli. " Szczekające pieski"...- pamiętam za komuny spotkanie z L. Millerem na uczelni; tak zwrócił sie do studentów zadających niewygodne pytania. Masz jak widzę dobre wzorce.
Nie dziw sie, jeśli sie czyta że sąsiednia gmina otrzyma na inwestycje ponad 5000.000 zł , a nasza nic, bo nawet sie nie starała, to chyba każdy myślący człowiek popuka sie w głowę na widok burmistrza.
Jeśli nie w spotr, to proszę bardzo oczyszczalnia ścieków się sypie- kolejne pole do popisu i kolejna klapa.
Szkoła nr 1 wymaga gruntownego remontu, a sala gimnastyczna rozbudowy i nic. Wieś Brdów, wieś Bogusławice, wieś Boniewo, wieś Babiak mają piękne ,rozbudowane, pachnące nowością szkoły, a w Izbicy co...? d..pa blada i tyle
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: bob budowniczy » wt mar 03, 2009 11:34 am

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz Yankes..........śmiać się z ciebie czy płakać po Tobie.
Widzisz to co się dzieje w tej gminie czy tylko nos trzymasz w części ciała pewnego pana i z poza pośladków nic nie widzisz :!: :?: :!:
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: yankes » wt mar 03, 2009 4:05 pm

Wpis Boba
"..........śmiać się z ciebie czy płakać po Tobie.
Widzisz to co się dzieje w tej gminie czy tylko nos trzymasz w części ciała pewnego pana i z poza pośladków nic nie widzisz :!: :?: :!:"

Ten się śmieje kto śmieje się ostatni, zapamiętaj to sobie dobrze. Zamierzam odpowiedzieć pięknym za nadobne.
Udowodnić kto tak naprawdę blokuje rozwój tej miejscowości i gminy, przez knucie, kłamstwa i podżeganie do nienawiści. Opozycjo maże jakaś demonstracja. ha ha ha. Gdyby tak wszystkim wszystko przeszkadzało, czy sielibyście spokojnie w domach a podczas wyborów postawilibyście na jedynego odpowiedzialnego kandydata? Wielkie larum podnosicie, nieudacznicy. Prowokuje, odezwijcie się ! A może wylecieliście wszyscy z kapci, halo Ptasku, Bobie, Kokeszko7, Sensorze, Arizono, pijana Ambo, a tu goodboy powiedz ze co mądrego
gdzie jesteście wielcy obrońcy demokracji. Wzywam każdego z was i cala resztę do dialogu.
Tylko jak jeden człowiek ma tyle kont ogarnąć, JAK?
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Opozycja a cenzura,cenzura a władza

Postautor: Banita » wt mar 03, 2009 4:15 pm

Ludzie cała Gmina Izbicka już od dawna zalatuje trupim jadem,to już nie jest operacja na żywym organizmie to już trup.Te wszystkie stroiki,falbanki ,szminki nie ożywią naszej gminy.Rozpoznanie choroby, to rozległy atak serca, czyt.UGiM.Izbica Kuj. :evil:
Banita
sierżant
sierżant
 
Posty: 93
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 3:30 pm

Postautor: Ptasiek » wt mar 03, 2009 7:58 pm

Zastanawia mnie po lekturze gdzie w Izbicy sprzedaje się szałwię wieszczą? Powstał jakiś FunShop? :shock:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Opozycja a cenzura,cenzura a władza

Postautor: Banita » wt mar 03, 2009 8:04 pm

Ptasiek jesteś dobry w tym co piszesz ,tak trzymaj :lol:
Banita
sierżant
sierżant
 
Posty: 93
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 3:30 pm

Postautor: yankes » wt mar 03, 2009 9:10 pm

Wpis Ptasiek
"Zastanawia mnie po lekturze gdzie w Izbicy sprzedaje się szałwię wieszczą"


Szałwia wieszcza (Salvia divinorum) – gatunek byliny z rodziny jasnotowatych (Lamiaceae Lindl.). Nazywany jest także szałwią proroczą, boską szałwią, szałwią czarownika. Występuje endemicznie w Sierra Mazateca w Meksyku na wysokościach 300–1800 m n.p.m.


Nie wiedziałem ze wyjawisz nam tak szybko prawdziwa przyczynę swoich słabości.

Odsyłam do lektury

http://www.narkomania.org.pl/faq/lekar
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: yankes » wt mar 03, 2009 9:24 pm

http://www.narkomania.org.pl/faq/lekarz

Mały chochlik wdarł się w moje życie literackie. Ha ha ha
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: yankes » wt mar 03, 2009 9:32 pm

Niesamowite.
...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: Ptasiek » wt mar 03, 2009 10:06 pm

Przekraczasz granice. Kolejne. Zacząłeś od nieudolnego naśladownictwa młodopolskich poetów: to było nawet ciekawe. Później wpadłeś na pomysł - zdradzając przy okazji swój wiek i okres kiedy tworzyłeś zręby dojrzałej osobowości - aby utożsamić mnie z większością forumowiczów piszących tutaj. Teraz z mojej próby obrócenia Twoich elukubracji w żart tworzysz kolejną niezdrową imaginację. Ciekawi mnie do czego jeszcze się posuniesz? Kiedy w Twoim łysym umie dojrzeje pomysł by mnie spalić.

Dziś trzech Twoich rówieśników kontaktowało się ze mną i jednoznacznie wytypowali kim jesteś. Mnie wiatry historii przywiodły do Izbicy w 2000 roku. Po ich typowaniu zacząłem gwałtownie szukać w pamięci czy myśmy się kiedykolwiek spotkali i zamienili słowo. Świadomie z mojej strony: nie. Czy mógłbyś zdradzić przyczynę dla której to robisz. Atakujesz niepubliczną osobę na publicznym, choć prywatnym forum. Zarzucasz mi cechy i umiejętności jakich nie posiadam, jakimi się brzydzę.

Przed ostatnimi wyborami na burmistrza rozmawiałem z dwoma osobami na jeden z tematów jaki Cię przerósł w jego zrozumieniu. Te osoby to Aro i Przemek Nowicki (osoba publiczna - dlatego podaję nazwisko). Obydwóm wspomniałem, że gdyby w Izbicy powstała grupa siedmiu internautów piszących zdecydowanie i na jedne temat co do opcji i poglądów to byli by w stanie zrobić wiele. Że stanowili by ważną grupę nacisku na lokalną władzę. Wyraźnie widać echa tej rozmowy w Twoich wpisach. Rzecz w tym, że ja nie rościłem sobie ani nie roszczę działania, prawa (nazwij jak chcesz) do jakiegokolwiek organizowania, ani przewodzenia takiej grupie. Wiem jednak, że nagle z jakiegoś powodu ktoś na wysokościach władzy, formalnej bądź stojącej w cieniu tejże, wpadł w panikę i uruchomił "cyngla", który jest na tyle ograniczony w swym zadufaniu we własna nieomylność, że ośmieszył siebie i władzę. Przypomnę tu antyidola Twojej młodości towarzysza Szmaciaka. To strach przed śmiesznością ze strony władzy zniszczył Szpotańskiego. Przekonasz się i to niedługo, że nie ja zostanę bez tarczy lecz Ty.
-=-=-=

Dotarły do mnie drogą emaliową dziś informacje z Bydgoszczy, które mogą rzucić nieco światła na wspomnianą przeze mnie "panikę". Znajomy (leśnik) pyta mnie czy wiem coś więcej o nagłym zainteresowaniu Wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego sytuacja w gminie Izbica. Sądzę, że wątpię czy to ma jakikolwiek związek ze mną.
:D :D :D

Ps. Szałwia wieszcza nie jest narkotykiem póki co. Zaś figura polegająca na użyciu zwrotu w stylu "gdzieś kupił to ziele, daj mi adres" jest tak popularna, że brak jej zrozumienia świadczy pośrednio również o tym, iż spora część podanych przez Ciebie informacji w drugiej grupie postów jest nieprawdziwa. :P
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: yankes » wt mar 03, 2009 11:27 pm

Wpis Ptaśka
„Obydwóm wspomniałem, że gdyby w Izbicy powstała grupa siedmiu internautów piszących zdecydowanie i na jedne temat co do opcji i poglądów to byli by w stanie zrobić wiele. Że stanowili by ważną grupę nacisku na lokalną władzę. „


I jak twierdzisz jest was 7 wspaniałych? Ty i 6 czy wy i 7?

Kolejna teoria spiskowa, kryminały piszesz żeś się tak zagalopował w fikcji literackiej. Spójrz na to z tej strony, twórco większości afer tworzonych przez ciebie. Jesteś w centrum zainteresowania społecznego, autorem łatwej do przyjęcia famy, podejmowanej przez prosty lud.
Wielu ludzi zadaje sobie trud czytania tego forum, wielu próbuje zrozumieć cel dla jakiego mieszasz i mącisz. Skoro jak twierdzisz przybyłeś tu w szczycie demokracji, czemu piszesz o czasach kiedy twej zacnej osoby ta ziemia nie miała przyjemności nosić na sobie?
Z opowieści znasz?
Jesteś tym sprawiedliwym który bezinteresownie ukazuje \"cała prawdę i tylko prawdę\" na temat życia w tym społeczeństwie. teraz noś na sobie błoto jakim obrzucasz innych. Kwalifikowany cenzorze.

Oto druga strona medalu. Drugi koniec kija.

Pozostawiam to pod rozwagę szanownych internautów, nie pod twą ocenę.Oczywistym jest ze nie powiesz. -Tak to ja, przyznaje się dla dobra tego społeczeństwa i demokracji.

Spalić? A kto byłby w opozycji?

Zdjęcia działaczy to tez nie twoja zasługa, kolejny przytyk władzy.
Oczywiście ktoś to zamieścił. Nie TY.
Widzisz cała ta twoja historia pisana od lat, właśnie się kończy i to nie władza sama ośmiesza się lecz ty. Dawno temu wykreowałeś samego siebie na wyrocznie, omnibusa i myślisz ze taka postać rzeczy ciągnięta będzie w nieskończoność?
...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: Ptasiek » wt mar 03, 2009 11:31 pm

Coś Ci się ze skryptem popitoliło i widać zamiast wpisu pół kwadracików. Nie łazić na gołe strony, to i komputer nie bedzie szwankował. :lol: :lol: :lol:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: yankes » wt mar 03, 2009 11:38 pm

Wpis Ptaśka
„Obydwóm wspomniałem, że gdyby w Izbicy powstała grupa siedmiu internautów piszących zdecydowanie i na jedne temat co do opcji i poglądów to byli by w stanie zrobić wiele. Że stanowili by ważną grupę nacisku na lokalną władzę. „


I jak twierdzisz jest was 7 wspaniałych? Ty i 6 czy wy i 7?

Kolejna teoria spiskowa, kryminały piszesz żeś się tak zagalopował w fikcji literackiej. Spójrz na to z tej strony, twórco większości afer tworzonych przez ciebie. Jesteś w centrum zainteresowania społecznego, autorem łatwej do przyjęcia famy, podejmowanej przez prosty lud.
Wielu ludzi zadaje sobie trud czytania tego forum, wielu próbuje zrozumieć cel dla jakiego mieszasz i mącisz. Skoro jak twierdzisz przybyłeś tu w szczycie demokracji, czemu piszesz o czasach kiedy twej zacnej osoby ta ziemia nie miała przyjemności nosić na sobie?
Z opowieści znasz?
Jesteś tym sprawiedliwym który bezinteresownie ukazuje "cała prawdę i tylko prawdę" na temat życia w tym społeczeństwie. teraz noś na sobie błoto jakim obrzucasz innych. Kwalifikowany cenzorze.

Oto druga strona medalu. Drugi koniec kija.

Pozostawiam to pod rozwagę szanownych internautów, nie pod twą ocenę.Oczywistym jest ze nie powiesz. -Tak to ja, przyznaje się dla dobra tego społeczeństwa i demokracji.

Spalić? A kto byłby w opozycji?

Zdjęcia działaczy to tez nie twoja zasługa, kolejny przytyk władzy.
Oczywiście ktoś to zamieścił. Nie TY.
Widzisz cała ta twoja historia pisana od lat, właśnie się kończy i to nie władza sama ośmiesza się lecz ty. Dawno temu wykreowałeś samego siebie na wyrocznie, omnibusa i myślisz ze taka postać rzeczy ciągnięta będzie w nieskończoność?



W razie problemów z doczytaniem. :twisted:
...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

http://www.wrzuta.pl/film/A6nV6yzktv/pe ... iepokonani
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Następna

Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron