Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



ZNIKAJACE POSTY

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

Postautor: bob budowniczy » śr sty 14, 2009 6:46 pm

takie jest moje zdanie, to wszystko napewno pojdzie w swiat, a pewnego rodzaju nieczciwosc jaka miala miejsce w tej sytuacji pozostanie........niesmak rowniez
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Observator » śr sty 14, 2009 6:49 pm

proszę o usuniecie mojego konta bo z tego co wiem sam nie mam takiej mozliwości z góry dziekuje i pozdrawiam kolegów (znajomych piszacych na tym forum)

a tak jak napisał bob kazdy ma swoj styl pisania i nigdy nie miałem zamiaru się napinać gdy sie wypowiadałem pisze to ci mi przyjdzie do glowy i nie ubieram tego w oh ah przepraszam oraz prosze a gdy ktos atakuje mnie moja linia obrany działa podobnie
Observator
 

Postautor: blazej » śr sty 14, 2009 6:49 pm

Podjąłem taką a nie inną decyzję, więc proszę uszanuj to bob. A bany zacznę wykorzystywać, ale najlepiej bym nie miał tej "przyjemności"
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: bob budowniczy » śr sty 14, 2009 6:55 pm

Dlatego traci to sens.Bany spowodowaly by to ze ta strona po prostu by umarla, a smierc przyjdzie wczeniej po usuwaniu postow z tematow
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: bob budowniczy » śr sty 14, 2009 6:57 pm

Izbica jest zbyt mala spolecznoscia, albo pozwolisz wypowiadac sie czasami odbiegajac od tematu albo to wszystko o kant *** potłuc...
ja tez rozwazam odejscie, bedzie spokój
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: blazej » śr sty 14, 2009 6:59 pm

Bob, tylko ja nadal pytam jakie to ważne posty NA TEMAT usunąłem? Zacytuj. Przez cały okres istnienia forum zbanowałem 1 osobę. Do kolejnych mi się nie spieszy. Moim zdaniem forum również umiera jeśli forumowicze robią z niego śmietnik, a sam przyznasz, że ostatnie posty w niektórych tematach były albo publiczną kłótnią między użytkownikami z wulgaryzmami, albo całkowicie nie na temat.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: blazej » śr sty 14, 2009 7:02 pm

bob budowniczy pisze:[...]albo pozwolisz wypowiadac sie czasami odbiegajac od tematu albo to wszystko o kant *** potłuc...


Ależ oczywiście że można, ale nie lepiej utworzyć inny temat i tam prowadzić dyskusję? Zauważ ile podstron i wątków mają już niektóre tematy. Nie warto by osoba, która chce poruszyć inny watek, utworzyła nowy temat?
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: bob budowniczy » czw sty 15, 2009 8:10 am

Błażeju taka demokracja jaka próbujesz uprawiać mnie nie interesuje, kłótnie owszem były ale to normalna sprawa w każdej społeczności, nie jestem w stanie pojąc twojego toku myślenia ale niech tak będzie jak sobie życzysz, to forum jest twoim ogródkiem i ty jesteś w nim panem, ale boje się ze panem będziesz sam dla siebie. Nie masz i nie będziesz miał takiej wiedzy która będzie dawała ci prawo rozpoznania ludzkich myśli. Zdaje sobie sprawę ze niektóre wypowiedzi odbiegają od tematu, ale tylko w części. Usuwaj wulgaryzmy i dawaj ostrzeżenia, będzie po sprawie, 3 ostrzeżenia i wypad z forum. Chcesz żeby w Izbicy było lepiej, zacznij od swojego podwórka, tego forum, a efekty przyjdą same.
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: bad_boy » czw sty 15, 2009 2:25 pm

w temacie biznes w Izbicy podalem kilka swoich autorskich pomyslow na interesik, bez wulgaryzmow itp obserwator odpowiedzial oj leszek, leszek i to poznikalo wiec nie praw frazesow zeby podac przyklady oto one i co ty na to. twoje relacje z bobem mnie nie intararka zupelnie ale on tez zauwazyl ze jest cos w morde nie tak
Awatar użytkownika
bad_boy
kapral
kapral
 
Posty: 33
Rejestracja: śr sty 07, 2009 4:23 pm

Postautor: Jaro_Jagr » czw lut 12, 2009 10:45 am

Nie rozumiem co sie stało w moim ostatnim poscie w temacie "Zabójstwo czy nie Eluany Englaro?" pojawily sie dziwne gwiazdki w zamian czegos innego
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: blazej » czw lut 12, 2009 10:29 pm

Jaro_Jagr pisze:Nie rozumiem co sie stało w moim ostatnim poscie w temacie "Zabójstwo czy nie Eluany Englaro?" pojawily sie dziwne gwiazdki w zamian czegos innego


Owszem, zabawę w "detektywów" ustalających kto jest kim na forum proszę uprawiać w wiadomościach prywatnych a nie na forum publicznym. Tu nie ma na to miejsca. Pozdrawiam!
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: bob budowniczy » pt lut 13, 2009 11:49 am

Właśnie dlatego kończą się pewne rzeczy na tym forum, pewni ludzie odchodzą, bo nie ma tu z kim czasami merytorycznie porozmawiać. Jest jakiś problem tego społeczeństwa którego nie mogę rozgryźć. Najlepsze jest to ze ci detektywi wiedza lepiej kto jest kim.Mnie to zupełnie nie interesowało nigdy, może dlatego ze nie pochodzę z tego regionu..... :?: Wścibskości nie wyssałem z mlekiem matki czego nie można powiedzieć o niektórych synach rudych małp i pijanych orangutanów :wink: :wink: .........pozdrawiam i życzę miłego gotowania się we własnym sosie........
:wink:
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: anna » pt lut 13, 2009 1:42 pm

Swietnie.buntownicy, wezcie pod uwage ze niektorym to forum bardzo sie podoba.jak tak dalej pojdzie to juz nam nic nie zostanie,bo obawiam sie ze Blazejowi znudzi sie prowadzenie strony na ktorej ciagle ktos ma o cos pretensje.przy okazji:Blazeju dziekuje i gratuluje pomyslu zalozenia tej strony.zapewniam Cie ze sa izbiczanie ktorzy doceniaja twoje starania.
anna
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:59 pm

Postautor: 3cytryny » pt mar 06, 2009 8:15 am

Błażeju Twoje zachowanie jest nie na miejscu usuwasz moje posty nie wiedzieć czemu ?!!? co Ty se myślisz ze być administratorem strony to już możesz kozaczyć?
3cytryny
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 09, 2008 10:15 am
Lokalizacja: izbica

Poprzednia

Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron