Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Czy Arena jeszcze żyje?

Arena Club, Mchówek

Moderator: blazej

Czy Arena jeszcze żyje?

Postautor: Arizona » pt paź 21, 2005 6:14 am

NO, no, no.... można by się spodziewać, że forum dotyczące imprezowania będzie tętnić życiem i nowymi wpisami... a tu... nędza... czyżby młodzież już się nie bawiła w Arenie??? (czy starsi tam chodzą ?, a tacy są "mniej czujący" takie fora... ), a może młodzi nie wiedzą o istnieniu tej platformy wymiany informacji i wrażeń :cry:
Nie byłam nigdy w Arenie, ale sporo o niej co jakiś czas słyszę... niekoniecznie pochwał ... a może bywalcy staną w jej obronie???
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: blazej » pt paź 21, 2005 12:49 pm

Ode mnie się niestety nie dowiesz gdyż tak nie bywam :D
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Aga » sob paź 22, 2005 8:49 am

a szkoda że nie bywasz :roll:
Aga
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 19
Rejestracja: sob paź 22, 2005 8:43 am
Lokalizacja: centrum kraju

Postautor: Daras » czw paź 27, 2005 6:21 pm

a ja bylem tylko raz :cry: ale przy sprzyjajacych okolicznosciach...poszedlbym jeszcze :)
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Postautor: Aga » czw paź 27, 2005 7:19 pm

a jakie okoliczności by Ci sprzyjały? a Błażej Ty nie dasz sie przekonać na mały wypad do Areny? :roll: możę uda sie jednak Cię przekonać :twisted:
Aga
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 19
Rejestracja: sob paź 22, 2005 8:43 am
Lokalizacja: centrum kraju

Postautor: Dżoana » sob sty 20, 2007 4:17 pm

hym hym...do Areny nic nie mam.
w życiu tam jeszcze nie byłam.
i jakoś nie ciągnie mnie tam.
w ogóle...to się zrobiło nudne.
stanowczo wolę imprezy w Mchówku.
sorrki za szczerość-jesli kogoś znowu uraziłam.
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: aro » sob sty 20, 2007 5:56 pm

Nie przejmuj się Dżoana ja też tam nie byłem i wcale z tego powodu nie jest mi smutno
A odnośnie rodziców i ich zdania na ten temat - jestem za :lol:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Dżoana » sob sty 20, 2007 5:59 pm

:wink: :wink: :wink: :wink:
dzięki :lol:
hihih
może kiedyś tam pójdę...
nie zaprzeczam i nie obiecuję :twisted:
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Skibek » pt lut 09, 2007 4:32 pm

Ja tam nie lubie Areny bez snsu po prostu siedzisz w klatce i tańczysz. GŁUPOTA JAK DLA MNIE :x
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Domin » pt lut 09, 2007 5:13 pm

Dla mnie klub Arena może wogóle nie istnieć..................... :twisted:
Domin
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 118
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:42 am

Postautor: Gosiek » pt lut 09, 2007 7:18 pm

Skibek, chyba tam nie byles, bo o ile dobrze mi sie zdaje, to znow nie wiesz co mowisz;] dla mnie w sumie musi byc, bo inaczej nie mialabym za bardzo gdzie imprezowac;] imprezki sa zazwyczaj w miare fajne:D a poza tym...ja lubie taki rodzaj muzyki i takie klimaty jakie panuja w tym klubie, wiec nawet nie ma za duzo co pisac...;] poza tym te diabellsie nutki mmmm.;] miodzio normalnie:d Bywaja lepsze kluby niz Arena...:D nie przecze... Zaluje tylko jednego...ze nie moge jechac praktycznie nigdzie poza Izbice i poznac klimatu innych klubow...;/ ale coz...takie zycie...Pozdrowionka:*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » sob lut 10, 2007 7:19 am

No mi sie nie podoba a Tobie tak więc każdy lubi coś innego. A techno to ja lubie ale pomyśl ile po tej imprezie jest tam żeczy zgubionych. Moja kuzynka jak tam była i akurat była piana to zgubiła buta :shock: .
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Gosiek » sob lut 10, 2007 10:01 am

do wszystkiego sa jakies plusy i jakies minusy...;] mnie sie udalo jeszcze nic nie zgubic:) a techna to ja nie slucham...co najwyzej electro-house'u, electro-trance'u, tance'u i house'u:D nie mowie, ze ja tam zadnych wad tego klubu nie widze, ale znow za duzo ich tez nie mam:) Pozdrowionka:*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: rossa » pt lut 16, 2007 11:00 pm

Niestety jeszcze żyje, a szkoda :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Observator » czw paź 30, 2008 11:40 am

electro-house, electro-trance a czym sie to rozni ? do jednego tanczy sie "Robota" a do drugiego ? :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Observator
 

Postautor: pusia85 » śr sty 07, 2009 2:17 pm

Arena zyje owszem,ale ostatnio kiedy tam byłam wydawało mi sie ze jestem w przedszkolu, powinni wprowadzić wejsciówki od 18 lat,poza tym jest spoko mozna sie ubawic i znależc sale z muzyka dla siebie,fajnie ze jest gdzie skoczyc w sobote wieczorem ,od czasu do czasu. :D
pusia
Awatar użytkownika
pusia85
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 63
Rejestracja: wt lis 25, 2008 7:36 pm

Postautor: Observator » śr sty 07, 2009 2:26 pm

Kiedys pamietam smaczną pizze tam podawali ale nie wiem czy jeszcze wogole tam jest pizzeria.Fakt ze muzyke mozna dobrac dla siebie ale arena to moloch na drugi dzien strasznie dzwoni w uszach ale chyba to dlatego ze jestem nie przyzwyczajony.Moze odwiedza ja przy nastepnej okazji gdy bede w izbicy a Swieta Wielkanocne to wtedy mzoe byc nawet ciekawie
Observator
 


Wróć do Imprezy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron