Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Problem z Nawigacją:)

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

Problem z Nawigacją:)

Postautor: lobos69 » czw paź 27, 2005 7:53 pm

Błażeju jak wejść z forum ( z powrotem) do strony głównej :?: :wink: Czy wogóle jest taka opcja :?: :oops
Nie odkładajmy seksu na starość:).Każde pieniądze są dobre nawet te najbardziej brudne;-))!!!!!!!!!!!
lobos69
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 20
Rejestracja: wt paź 18, 2005 9:01 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Aga » czw paź 27, 2005 7:55 pm

ja moge odpowiedzieć nie ma takiej opcji i jestem całkowicie za wprowadzeniem takiej, bo zeby wejsc na stronę trzeba wpisac adres jeszcze raz w każdym bądź razie ja tak robię; strasznie utrudnia zycie
Aga
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 19
Rejestracja: sob paź 22, 2005 8:43 am
Lokalizacja: centrum kraju

Postautor: blazej » czw paź 27, 2005 8:07 pm

Ok, już to umożliwiłem, wystarczy od teraz kliknąć w logo na górze strony :wink:
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Aga » czw paź 27, 2005 8:44 pm

no nie powiem błyskawiczna reakcja
Aga
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 19
Rejestracja: sob paź 22, 2005 8:43 am
Lokalizacja: centrum kraju

Postautor: lobos69 » czw paź 27, 2005 9:35 pm

Jestem pod wrażeniem :P :!: Takie podejście do sprawy, zwiększa jeszcze mój szacunek do Ciebie, jako administratora. Wielkie dzięki :!: pozdrawiam :D
Nie odkładajmy seksu na starość:).Każde pieniądze są dobre nawet te najbardziej brudne;-))!!!!!!!!!!!
lobos69
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 20
Rejestracja: wt paź 18, 2005 9:01 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: blazej » pt paź 28, 2005 12:12 am

Nie ma sprawy :D
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Ale tempo!!!!

Postautor: Arizona » pt paź 28, 2005 5:53 am

Najwyraźniej muszę zmienić sposób czytania forum! Czytam i coś tam wpisuję... (tak było np. z tym przejściem bezpośrednio na stronę główną),a za chwilę czytając dalej widzę, że nie dość, ze sprawę już ktoś ruszył! to jeszcze została załatwiona od ręki!!!!!BRAWO, BRAWO, BRAWO!!! Zaraz wypróbuję jak to działa :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

A ja znowu pomarudzę ....

Postautor: Arizona » pt paź 28, 2005 5:57 am

Przejście na stronę główną działa, ale.... szkoda, że wracając znowu na Forum (po takim przejściu do Głównej) znowu trzeba się zalogować :cry:
To w sumie drobiazg.... ale to zwykle drobiazgi utrudniają nam życie...
Niski ukłon w stronę błyskawicznie działającego Admina :P
Czy mieszkasz w akademiku? Jest już w DSach w Toruniu wolny dostęp do sieci?
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska


Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron