Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Komentarze do regulaminu

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

Komentarze do regulaminu

Postautor: blazej » ndz mar 08, 2009 4:35 pm

Miejsce na konstruktywne komentarze do regulaminu.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: java » ndz mar 08, 2009 5:19 pm

Propozycja z mojej strony jest taka abyś Błażeju z łaski swojej nie przesadzał z tymi karami, bo nie będzie za chwile z kim się kłócić :wink: a jeśli już wymyśliłeś system ostrzeżeń i kar może warto byłoby wprowadzić system pochwal wzorem innych for internetowych.
Zwłaszcza tyczy się to naszego nowego sklepu którego nazwa w tłumaczeniu z anglijska znaczy nie mniej ni więcej jak penis, wiec nie dziw się naszemu poczuciu humoru i ogromnej myśli twórczej w wymyślaniu nazw itp. pochodnych. DICK-owe miasto to i będzie DICK-sklep.Ja prykam będziemy ewenementem w regionie,od kiedy została zdjęta zasłona tajemnicy z nazwy tego sklepu mam ciągle dobry humor.
Wyobraźcie sobie mieszkańca Lubrańca(Kobietę, będzie zabawniej)która przyjedzie na słynny jarmark żeby sprzedać świniaka i spotka swoja koleżankę która pracuje w szanownej firmie
I-Cześć
L-No cześć
I-Od **** czasu się nie widziałyśmy ha ha
L-EEEEE tam, nie przesadzaj, co porabiasz?
I-Od **** to ja mam teraz roboty
L-A gdzie pracujesz
I- A wiesz otworzyli u nas market,pracuje w DICKU..........


Albo anegdotka

W Izbicy to już nawet na jakość towaru w sklepach nie narzekają, od wejścia wiedza ze DICK nie towar a i tak kupują.

Wiec sami widzicie ze to dość zabawna historia z ta nazwa wiec nie dziw się Błażeju ze lud w dobie kryzysu swoim poczuciem humoru chce się podzielić.Pozdrawiam i życzę poczucia humoru.
Ch*mem człowiek się nie rodzi
Ch*mem człowiek się staje

http://www.youtube.com/watch?v=5za4T-_KLS8&NR=1
Awatar użytkownika
java
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 21
Rejestracja: sob lut 21, 2009 1:49 pm

Postautor: java » ndz mar 08, 2009 5:20 pm

Ch*mem człowiek się nie rodzi
Ch*mem człowiek się staje

http://www.youtube.com/watch?v=5za4T-_KLS8&NR=1
Awatar użytkownika
java
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 21
Rejestracja: sob lut 21, 2009 1:49 pm

Re: Komentarze do regulaminu

Postautor: Leonidas » ndz mar 29, 2009 8:17 am

Zastawanie mnie panie wielki administrator ze swoim regulaminem, kiedy zauważysz tekst który mnie obraza i jest nie na temat.Według twojego regulaminu który sam stworzyłeś, obywatelu, należna się dwa ostrzeżenia...

6 pkt.Zabronione jest wyśmiewanie i obrażanie innych użytkowników forum.

7 pkt.Wywołanie i/lub podtrzymywanie kłótni jest zabronione, grozi ostrzeżeniem.


Tekst użytkownika Jaro_Jagr może wywołać kłótnię

13 pkt.Odpowiadając w danym wątku nie należy odchodzić od głównego tematu.
.

Chcąc wymagać od kogokolwiek respektowania regulaminu, obywatelu Błażeju, musisz sam go w pierwszej kolejności stosować wobec wszystkich jednakowo.
Awatar użytkownika
Leonidas
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 17, 2009 9:13 am

Re: Komentarze do regulaminu

Postautor: blazej » ndz mar 29, 2009 9:58 am

Masz rację Leonidasie, co do nieregulaminowych postów przy każdym z nich istnieje wykrzyknik, wystarczy go kliknąć, wpisać problem i wówczas zostaje o tym powiadomiony. Nie mam obowiązku przebywać 24h/dobę na forum.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Re: Komentarze do regulaminu

Postautor: Leonidas » ndz mar 29, 2009 11:30 am

Przepraszam nie wiedziałem o takiej funkcji, jestem tu nowy stąd moje niedopatrzenie.
Awatar użytkownika
Leonidas
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 17, 2009 9:13 am



Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron