Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Usługi fotograficzne Andrzej Antczak

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

Usługi fotograficzne Andrzej Antczak

Postautor: Andrzej Antczak » wt paź 02, 2007 10:56 am

-produkcja zaproszeń i kartek okolicznościowych na każdą okazję.
-projektowanie i wykonywanie wizytówek
-fotografia na porcelanie czarno-biała i kolorowa ceny już od 85zł
-przyjmowanie zleceń na odbitki przez internet na adres: andrzej-pustki@wp.pl
Andrzej Antczak
generał
generał
 
Posty: 16777215
Rejestracja: pn cze 18, 2007 3:59 pm

Postautor: rossa » wt paź 02, 2007 8:38 pm

same fotografy się tera w naszej Izbicy wykształciły :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: kokeszko7 » czw paź 04, 2007 7:59 am

No i dobrze, może troche utrą nosa temu z przystanku bo już sam nie wie jakie ceny ządać :(
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: rossa » czw paź 04, 2007 8:15 pm

kokeszko7 pisze:No i dobrze, może troche utrą nosa temu z przystanku bo już sam nie wie jakie ceny ządać :(


Muszę stanąć w jego obronie !!! jak Ci nie pasuje to zmień sobie fotografa !!!

konkurencja polega na świadczeniu takich usług aby inni mogli wyb ierać swobodnie, a obmawianie kogoś to ***. Śmiem twierdzić, że to Ty otworzyłeś ten nowy zakład :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » czw paź 04, 2007 8:23 pm

Dżago Rosso. Ale masz cięty jęzor.
:wink: :lol:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: rossa » czw paź 04, 2007 8:33 pm

Ptasiek pisze:Dżago Rosso. Ale masz cięty jęzor.
:wink: :lol:


Nie cierpie *** i qre..skiej muzyki.....

Po to jest ponad 100 podmiotów gospodarczych w naszym miasteczku, by mieszkańcy mieli swobodny dostęp i wybór.

W izbicy jest około 7 punktów zajmujących się w jakiś tam sposób fotografią, dlatego jest wybór.

Przez takie przytyki niedługo opiszemy każdy sklep. a to tam za drogie mydło, a to tu za droga wazelina.... i jak wtedy włazić w d,,,,,e

Trochę rozsądku proszę..., albo będę drzeć pape :lol: :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Andrzej Antczak » pt paź 05, 2007 8:02 am

rossa pisze:
kokeszko7 pisze:No i dobrze, może troche utrą nosa temu z przystanku bo już sam nie wie jakie ceny ządać :(


Muszę stanąć w jego obronie !!! jak Ci nie pasuje to zmień sobie fotografa !!!

konkurencja polega na świadczeniu takich usług aby inni mogli wyb ierać swobodnie, a obmawianie kogoś to ***. Śmiem twierdzić, że to Ty otworzyłeś ten nowy zakład :lol: :lol: :lol:


Zgadzam się z tym, że konkurencja polega na tym by klienci mogli swobodnie wybierać, konkurencja zmusza nas do działania i podnoszenia sobie poprzeczki coraz wyżej. Myślę że to jedynie może wpłynąć na poprawę wykonywanych usług. Tylko nie wiem dlaczego śmiesz twierdzić że to ja obmawiam konkurencję.
Andrzej Antczak
generał
generał
 
Posty: 16777215
Rejestracja: pn cze 18, 2007 3:59 pm

Postautor: Dyslektyk » pt paź 05, 2007 8:13 am

Cięty jęzor to tez rodzaj *** .
Poza tym wypowiedz w stylu ""same fotografy się tera w naszej izbicy wykształciły,, też nie należy do kulturalnych form komunikacji.
Wywołać film można wszędzie lecz otrzymać profesjonalnej jakości zdjęcia jak nakazie można było tylko u pana Klimczewskiego więc jeszcze jeden dobrej klasy fachowiec jest jak najbardziej na miejscu . Pozdrowienia dla obydwu panów.
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: miras » pt paź 05, 2007 8:43 am

Prawdę powiedziawszy jest wolny rynek i każdy robi to co uważa za słuszne ! Każdy ma prawo wyboru nie tego fotografa to innego.
Nie jest powiedziane, że trzeba iśc do Fotografa na przystanku.
Jeżeli się komuś ta opcja nie podoba to może jechać np.: do Włocławka :wink:
Nie należy trzymać się jednego trzeba dać szansę innym :!:
Weźmy np. sklepy: jest ich tyle i nikt nie ma obiekcji w tej kwestii. Nie podoba się ten to jest drugi i wszystko gra. I tak samo jest w przypadku Zakładu Fotograficznego. Wiadomo każdy idzie tam gdzie jest taniej. Prawda :?:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: kokeszko7 » pt paź 05, 2007 11:24 am

rossa pisze:same fotografy się tera w naszej Izbicy wykształciły :lol: :lol: :lol:



Kochana rosso! A to Twoje stwierdzenie to nie jest ***??? A darcie papy...??? Jak chcesz to mogę Ci jeszcze kilka Twoich odzywek poszukać...

I jeszcze jedno. Z pełnym szacunkiem dla p. Antczaka - to nie ja otworzyłem ten zakład! Ja też mógłbym napisać, że TY jesteś tą panią z przystanku ale nie po to jest forum...
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » pt paź 05, 2007 6:23 pm

Kochani: Kokeszko, Mirasie, Dyslektyku i Andrzeju.
Możecie być pewni, że wpisy Rossy to tylko maniera nie mająca nic wspólnego z ***. Znam tę uroczą forumowiczkę nie od dziś i wierzcie mi po ... bliższym kontakcie zyskuje jeszcze więcej na wartości niżby to ...wynikało z prześlicznego avatara.
Rosso droga.
Wybacz, że demaskuję to iż się lubimy, jednak ktoś musi stanąć w obronie pieknej kobiety. Czyż nie?

Pozdrawiam wszystkich pięknie.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: rossa » sob paź 06, 2007 10:25 pm

Moi drodzy !!!

Po pierwsze dziękuje swojemu najlepszemu koledze z którym to na privie wieeeeele dyskutujemy.

A odnosząc się do poszczególnych wypowiedzi jak to mówią dziś politycy wyjaśniam:
Szanowni Państwo (słynne leperowskie):
same fotografy się tera w naszej Izbicy wykształciły Laughing Laughing Laughing

3 uśmiechy powinny dać wam do zrozumienia że to żart !!!
jak wszystko to co takimi uśmiechami zakańczam

W dalszej czesci Andrzeju odpowiedź kierowana jest do Kokeszki czyli
Muszę stanąć w jego obronie !!! jak Ci nie pasuje to zmień sobie fotografa !!!

konkurencja polega na świadczeniu takich usług aby inni mogli wyb ierać swobodnie, a obmawianie kogoś to ***. Śmiem twierdzić, że to Ty otworzyłeś ten nowy zakład Laughing Laughing Laughing

i dlatego stierdzenie twoje Andrzeju:
.....Tylko nie wiem dlaczego śmiesz twierdzić że to ja obmawiam konkurencję.

Jest jak najbardziej nie zrozumiane. Nic tu do ciebie nie miałam !!!

W następnej części uniusł sie Dyslekcio pisząc :
...Cięty jęzor to tez rodzaj *** .
Poza tym wypowiedz w stylu ""same fotografy się tera w naszej izbicy wykształciły,, też nie należy do kulturalnych form komunikacji. ...

To że sie ktoś wykształcił jest jak najbardziej pozytywne !!! mogłabym być skrytykowana gdybym napisała że same cepy czy jełopy robią zdjęcia !!! to by było ***.!.!.!

Dalej...Miras chyle czoło:
Prawdę powiedziawszy jest wolny rynek i każdy robi to co uważa za słuszne ! Każdy ma prawo wyboru nie tego fotografa to innego. ....

Dotego zmierzałam...
I na koniec szanowny kolega Kokeszko znowu się uniusł
Kochana rosso! A to Twoje stwierdzenie to nie jest ***??? A darcie papy...??? Jak chcesz to mogę Ci jeszcze kilka Twoich odzywek poszukać...


Troche więcej luzu.....

A tak na marginesie Andrzeju reklame Ci zrobiłam niezłą....temat poczytny.... i coś na koniec:
Silencium sacrum

Milczenie może być święte. Lepiej nie mówić, gdy nie jest się pewnym swoich racji. Niewydawanie z siebie głosu kochają autystycy, bo mają swój samowystarczalny świat doznań, przemyśleń i planów. Skoro telepatia jest trudna do osiągnięcia, a język zawodny to lepiej milczeć i nie narażać się na niezrozumienie lub oskarżenie o pustosłowie. Milczenie nie powinno być jednak objawem egoizmu lub fałszywym znakiem odbieranym jako intelektualno-emocjonalna tępota i znieczulenie. Gdy nie chce się mówić, trzeba działać, by czyny mówiły za nas i zastępowały ułomne i pozornie ulotne słowa.

To, co zrobiliśmy jest oskarżycielem o wiele bardziej litościwym od tego, co obiecywaliśmy, a nie wykonaliśmy. Słowa bez idących za nimi działań są martwe. Tę oczywistość lub propozycję rozumowania zauważył święty Paweł pisząc, iż wiara bez uczynków jest martwa. Także słowa, a szczególnie deklaracje bez czynów są martwe, czasem tak bardzo, że aż śmierdzące, zatruwające swym jadem i rozkładające niejedną przyjaźń, miłość, wspólnotę nie tylko małżeńską. Tak więc lepiej jest milczeć, a za obrońcę mieć tylko swoje czyny. Oczywiście tylko te dobre.

znalezione w necie
Obrazek
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Dyslektyk » ndz paź 07, 2007 10:17 pm

Małe sprostowanie ,,Wiara bez uczynków jest martwa,, są to słowa św . Jakuba apostoła
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

walczmy na jakość - nie na cenę!!!

Postautor: foto-SKALSKI » pn lis 05, 2007 4:14 pm

Kochani użytkownicy portalu Izbickiego!!! Ktos napisal, ze sporo fotografów...no coz- moze sporo ludzi ma aparaty,ale to nie oznacza,ze mozna ich nazwac fotografami!!!! Aco do konkurencji...powinna byc i jak ktos tez mądrze napisal-konkurujmy jakoscia, inwencja, pomyslem i innowacja, a NIE CENĄ!!!! prowadze swoja firę juz kilka lat i wiem, że cena nie jest dobra karta przetargowa!!! Pozdrawiam i zapraszam na moja strone! Skoro mieszkańcy Izbicy potrafią jechać do Włocławka na sesję ślubna, to może oferta z Sompolna będzie im bliższa (licząc w kilometrach), ale i także przyjemniejsza dla oka.
Pozdrawiam i zapraszam www.foto-skalski.ecom.net.pl
Awatar użytkownika
foto-SKALSKI
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 8:15 pm
Lokalizacja: Sompolno


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron