Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Ośrodek wypocz. w Gaju - szukam

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

Ośrodek wypocz. w Gaju - szukam

Postautor: Justyna » wt maja 15, 2007 3:26 pm

Witam, szukam jakiegoś adresu/telefonu, bo jestem zainteresowana ośrodkiem wypoczynkowym w Gaju niedaleko Brdowa. Chciałabym tam przyjechać w sierpniu. Czy wiecie jakie są tam warunki, ceny, i jak mozna zarezerwować miejsce? I czy tam jest jeden ośrodek czy dwa? Byłabym wdzięczna za pomoc. pozdrawiam...
pozdrawiam
Justyna
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 14, 2007 2:40 pm

Postautor: kokeszko7 » wt maja 15, 2007 9:20 pm

Zajrzyj do działu "TURYSTYKA"... :) Wprawdzie nie ma tam nic o Gaju ale jest pole namiotowe i ośrodek "Sjesta" a z tamtąd to juz niedaleko do Gaju :wink:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Justyna » śr maja 16, 2007 2:09 pm

wiem, ze to jest, ale niestety o Gaju nie ma, a mi chodzi, żeby tam nocować, bo w Izbicy nie chcę..i nie na polu namiotowym, tylko w domkach. ale dzięki :wink:
pozdrawiam
Justyna
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 14, 2007 2:40 pm

Postautor: Tali » czw maja 17, 2007 8:12 am

Jeśli chodzi o domki to wiem o możliwości wynajęcia domków letniskowych ale nad j. Głuszyńskim. Wprawdzie stamtąd do Gaju trochę nie po drodze, ale jesli chodzi o sam wypoczynek nad jeziorkiem to zapraszam 8)
Tali
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 17, 2007 6:58 am
Lokalizacja: Lubraniec

Postautor: Justyna » czw maja 17, 2007 4:21 pm

Dzięki za chęci, ale chodzi mi o Gaj. J. Głuszyńskie znam, bo mieszkam niedaleko. pozdrawiam i może ktoś mi w końcu pomoże :?
pozdrawiam
Justyna
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 14, 2007 2:40 pm


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron