Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Nikt mnie nie lubi...

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

Nikt mnie nie lubi...

Postautor: Skibek » pn mar 19, 2007 5:42 pm

nikt mnie nie lubi na tym forum. Co napisze to wszyscy mnie wyzywają od dzieciaków dzieci neo itp. I teraz to co napisałem też uznacie za dziecinne. To już nie będe pisać na tym forum. Bo poco jak kążdy sie do mnie sra o byle co. Żegnam zatem.
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Skibek » pn mar 19, 2007 5:44 pm

Przypomniało mi sie.... KAŻDY POLAK MÓWI ZA SIEBIE. A co do błędów ortograficznych jakie robie na forum to jestem DYSLEKTYKIEM idioci.
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

nikt mnie nie lubi

Postautor: bryza » pn mar 19, 2007 6:19 pm

Spoko SKIBEK nie jest tak żle,wyluzuj... :D :D :D
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Postautor: Jaszar » pn mar 19, 2007 6:56 pm

Eee no Skibek nie przesadzaj , ja Cię jeszcze nie skrytykowałem :wink:
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: rossa » pn mar 19, 2007 9:06 pm

Skibek pisze:Przypomniało mi sie.... KAŻDY POLAK MÓWI ZA SIEBIE. A co do błędów ortograficznych jakie robie na forum to jestem DYSLEKTYKIEM idioci.

Ja nie jestem dyslektyczką i też robie błędy, ale nikogo (czytaj forumowiczów) od idiotów nie wyzywam.
Podrośniesz to Ci przejdą fochy...

Mi też często docinają i nikogo nie wyzywam za to, mam to w d....e :lol:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: goodboy » pn mar 19, 2007 9:17 pm

Pisz co myślisz i nie daj się zdołować Skibek. Najważniejsze to mieć własne zdanie i odwagę je przedstawić.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: Ptasiek » pn mar 19, 2007 9:22 pm

Ja też robię błędy ortograficzne. Ale zazwyczaj (90%) teksty piszę w wordzie, który poprawia mi błędy i nie mam problemu. Później wklejam i doklejam inne takie tam: jakieś obrazki, emotikony itp. Bez emocji Skibek. Nie odchodź z forum.

Co do kwestii lubi - nie lubi. To Ty musisz najpierw polubić samego siebie. W wyrażeniu - jak w temacie - jest zawarta straszna prawda uchwytna dla mnóstwa ludzi. Czy tego chcesz czy nie jesteś postrzegany jako ten, który SAM SIEBIE NIE LUBI. To podświadomie przez użytkowników forum jest przenoszone na reakcje, jakie Cię bodą, a które zaowocowały takim przedwczesnym rzutem na taśmę. .

Nochal do góry chłopie. Nie Ty jeden masz niewyparzoną gębę - ja też często gęsto skoczyłbym co niektóremu forumowiczowi do gardła. Jednak to właśnie na tym polega forum. Tu pisze każdy kto chce i kto uzna, że ta formuła forum jest dla niego atrakcyjna.

Pozdrawiam.

P.s. A cha. Nie ma czegoś takiego jak dysleksja. To choroba wymyślona przez jakiego mądralińskiego doktora po to, by został profesorem. 99% dyslektyków to po prostu ludzie usprawiedliwiający swoje roztrzepanie, brak zborności. Tłumacząc z polskiego na nasze: jak trzymasz dziesięć srok za ogon to wielka szansa dla którejś z tych srok, że Ci zwieje. Zdolność koncentracji na konkretnym działaniu i odrzucenia pozostałych sygnałów dochodzących jest kluczem do opanowania tak dysleksji, jak i setki innych skłonności będących wynikiem współczesnej "gonitwy świata".
Ale to już zupełnie inna historia.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Gosiek » wt mar 20, 2007 2:30 pm

ee, no Ptasku, jaki piekny wyklad;]
Skibek...jesli o mnie chodzi, poprostu lubie zaczepiac...na mnie tez niektorzy krzywo patrza, ale co...takie zycie:d Hakuna Matata Koko Dzambo i do przodu;] a poza tym, to nie kazdy musi kazdego lubic:D
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » śr mar 21, 2007 4:10 pm

Eno dzięki... Myślałem że znowu ktoś sie przywali i będzie mówił że jakiś dzieciok jestem i sie wyżalam na forum. :D
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Miłosz » sob mar 24, 2007 5:33 pm

Skibek myślę, że ten temat powinieneś założyć w zakładce problemy :D . A tak poza tym to nie ma czym się przejmować, mnie też czasem krytykowali, ale przeżyłem :D .
Miłosz
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 7:58 pm

Postautor: miras » sob mar 24, 2007 9:33 pm

Skibek weź się w garsć !!! Nie ubolewaj tak nad sobą . Wymieniaj poglady, zacznij normanie pisać i się nie łam :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Skibek » ndz mar 25, 2007 6:21 am

A co ja nie normalnie pisze? :?:
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Skibek » ndz mar 25, 2007 7:14 pm

Admin możesz zamknąć lub usunąć ten temat. Już sie wyżąliłem :lol:
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron