Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Propozycja

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

Propozycja

Postautor: blazej » pn paź 10, 2005 1:43 am

Istniałaby możliwość wysyłania ogłoszeń bezpośrednio ze strony, bez wchodzenia na forum. Jeśli będzie odzew chętnie to umożliwie. :D
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: blazej » śr paź 26, 2005 11:43 pm

Odzewy nie ma więc temat zamykam. Dalsze sugestie kierujcie w dziale Propozycje.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Kurcze....

Postautor: Arizona » czw paź 27, 2005 6:38 am

Brak odzewu może świadczyć właśnie o tym, że mało kto wchodzi na Forum do tego tematu... i być może Twoja propozycja Błażeju, została po prostu niezauważona...
Inna sprawa, że może jest więcej takich jak ja, którzy to nie do końca zakumali co miałeś na myśli.... Bo jeśli jest tak, jak ja to zrozumiałam, to przecież możliwość "wejścia" w ogłoszenia ze strony głównej byłaby świetnym rozwiązaniem!
Nie porzucaj zatem, proszę, tego tematu :D
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: lobos69 » czw paź 27, 2005 7:45 pm

8) Jestem za :!: :!: :!: szczególnie, że sam niebawem mam zamiar często wykorzystywać te strone (ogłoszenia ) mam pare rzeczy do sprzedania a może też coś kupie, kto wie? :shock: :P pozdrawiam :P
Nie odkładajmy seksu na starość:).Każde pieniądze są dobre nawet te najbardziej brudne;-))!!!!!!!!!!!
lobos69
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 20
Rejestracja: wt paź 18, 2005 9:01 pm
Lokalizacja: Poznań

ogłoszenia

Postautor: poprostu ja » śr mar 01, 2006 9:57 pm

Jeśli dobrze zrozumiałem to przyznaję, że lepiej będzie widoczne okno z napisem ogłoszenia niż forum. Jestem za!!! Jeśli nie zrozumiałem sorry...

Informatykiem człowiek się staje - nie rodzi... :)
poprostu ja
 

Postautor: kokeszko7 » pt gru 29, 2006 10:39 pm

Też jakoś dopiero dzisiaj ten problem zauważyłem na forum i myślę, że to dobry pomysł aby wchodzić w ogłoszenia prosto ze strony.

Jestem za... :!:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: miras » pt gru 29, 2006 11:03 pm

Jeżeli już kilka osób jest za tym aby wchodzić w ogłoszenia prosto ze strony
to wydaje mi się, że można to zrobić ! Również jestem za :D
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: blazej » sob gru 30, 2006 12:03 am

Życzenie spełnione, a temat zamykam :wink:
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron