Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Sprzedam grunty rolne

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

Sprzedam grunty rolne

Postautor: osiniak97 » śr sty 31, 2007 10:06 pm

wydzierżawię lub sprzedam gospodarstwo rolne o pow.7h bez zabudowań,tel.692576704.
osiniak97
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 31, 2007 9:43 pm
Lokalizacja: płock

Postautor: aro » śr sty 31, 2007 10:29 pm

Moim zdaniem należałoby napisać chociaż gdzie są owe grunty, aby zaoszczędzić na produkowaniu się przez telefon. Chyba, że chcesz sobie pogadać przez telefon ? :wink:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: kokeszko7 » czw lut 01, 2007 2:27 pm

Takie jest równiez moje zdanie, aro... :)
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Arizona » czw lut 01, 2007 6:21 pm

Nie żebym była od razu jakoś tymi hektarami zainteresowana, ale faktycznie, odrobina szczegółów by nie zawadziła....
No, chyba że.... biorąc pod uwagę obecną wartość ziemi (co jest związane z unijnymi dopłatami), sprzedający liczy na uzyskanie podczas bezpośredniej rozmowy "przebitkowej ceny" ;)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: rossa » czw lut 01, 2007 10:18 pm

No ja nie byłam taka przymulała jak Wy, zadzwoniłam do Amby, Ona powiedziała mi że jak chlapnę lufkę to odrazu dowiem się co i jak.
I tak się stało, dałam chłopu komóre i zadryndał do kobitki, a że rozmowny on jak *** i taki gentelmen przez duże G to dowiedział się że to w Śmielniku te włościjaństwo chce opendzlować i dodam, że cenią se kole 15 tysiaczków za ha czyli jedyne 105 i 3zera pln, he hi ha ha ha he. Wszystko wieta jegomoście bambry? Jak wam szkoda zeta to musiałam was wyręczyć, tylko co ja teraz chlapne....pewnie głupote jakąś :lol: :lol: :lol: :wink:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Arizona » pt lut 02, 2007 6:45 am

Ależ Rossa, to nie chodziło wcale o zaoszczędzenie na dzwonieniu.... ale o rozsądne podejście do transakcji....
No chyba, że oferent nie dość, że ceni się za te hektary, to jeszcze chce może "zarobić" jakieś darmowe minuty w swoim abonamencie telefonicznym, za odbierane rozmowy.....
A to już jest wielce nieprofesjonalne ;)

A swoją drogą.... ciekawam bardzo za ile w końcu ta ziemia pójdzie.... jak byście coś wiedzieli, to poproszę o info.... choćby na priv :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: rossa » pt lut 16, 2007 10:46 pm

Arizono aleś ty drobiazgowa.
I tak widać jakie tu podejście jak nikt sie nie odzywa
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

niezła cena

Postautor: Antypka » pt lut 23, 2007 8:33 am

niezła cena... nie ma co
Antypka
Antypka
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 pm
Lokalizacja: Koszalin


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron