Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



SZUKAMY PRACOWNIKÓW - KONSULTANT(KA) / REKRUTER

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

SZUKAMY PRACOWNIKÓW - KONSULTANT(KA) / REKRUTER

Postautor: kadra » pt kwie 15, 2005 8:51 am

MASZ WYBÓR: możesz sprzedawać kosmetyki znanej firmy mając z każdego 30% zysku, LUB rekrutować innych, aby zyskiwać dzięki ich zarobkom. Praca lekka, łatwa i przyjemna. Można pracować nawet nie wychodząc z domu. Nie potrzebujesz ani własnego wkładu finansowego, ani samochodu. Na dobry początek: szkolenia marketingowe oraz w zakresie makijażu, wizażu i dbania o urodę. Szkolenia te są całkowicie darmowe.Oferta dotyczy także mężczyzn. Nie możemy zatrudnić wszystkich, dlatego ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Dział kadr:
tel. 510 333 743
kadra@konto.pl
kadra
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 15, 2005 8:50 am

Postautor: Krespin » ndz mar 05, 2006 6:00 pm

Jestem ciekawy ile osób dostało zatrudnienie - ilu milionerów przybyło dzięki temu ogłoszeniu w Izbicy... znając życie niewiele...a może ???
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: loopez » czw mar 15, 2007 1:55 pm

Do odważnych świat należy...niestety nadal zacofanie wielu osób powoduje że wolą siedzieć na dupie i czekać aż manna z nieba spadnie :evil:
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Postautor: Krespin » czw mar 15, 2007 8:14 pm

ale Ci się Loopez przypomniało ....po roku :lol:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: kokeszko7 » czw mar 15, 2007 8:17 pm

Lepiej późno niz wcale haha :wink: :lol:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: loopez » czw mar 15, 2007 8:43 pm

Hehe nawet na datę nie spojrzałem :)
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Postautor: Arizona » pt mar 16, 2007 7:22 am

Krespin pisze:Jestem ciekawy ile osób dostało zatrudnienie - ilu milionerów przybyło dzięki temu ogłoszeniu w Izbicy... znając życie niewiele...a może ???


A ja właśnie po roku, jestem ciekawa, czy faktycznie znalazł się ktoś, kto skorzystał z tego ogłoszenia i sprawdził jego rzetelność ;)

Ja wietrzę w nim gdzies jakiś kruczek, jak to w większości takich ogłoszeń bywa....
Ciekawam zatem, jak to w tym przypadku było...
Nie zawsze jest tak, jak napisał loopez, że "wolą siedzieć na dupie i czekać aż manna z nieba spadnie"... częściej jest tak, że w takich ogłoszeniach szukają naiwnych, by gdzieś "drobnym druczkiem" wykasować, za "darmowe" szkolenia i "brak własnego wkładu".
Obym się jednak w tym przypadku myliła :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: Krespin » pt mar 16, 2007 4:59 pm

Droga Arizono,
znając życie wiem, że to jest przekręt.
Nikt nic nie daje za darmo (chyba, że w ryło)
Jeśli ktoś ma złoty pomysł na sukces finansowy, jestem pewien, że nie będzie na tyle głupi, by tym pomysłem się dzielić z innymi.

Dlatego najlepiej wziąć się za robotę i nie patrzeć czy z nieba coś leci, czy nie. :wink:

Dodam, że wiele jest Amway -owców, Oriflame -owców, Avon- owców itd, itp.
I nikt z tych przedstawicieli za te zarobki mercedesa sobie nie sprawi, chyba że do mycia :lol:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: loopez » pt mar 16, 2007 6:11 pm

Nie wiem jakie masz wrażenia i czy pracowałeś w ten sposob, ale jeśli się ma łeb na karku, chęci i czas to można miec z tego dobry kawałek chleba. Nie wiem tego z własnego doświadczenia, ale orientuje się co i jak na tego rodzaju rynku.
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Postautor: Jaszar » pt mar 16, 2007 7:21 pm

Może ja też wtrącę swoje "dwa grosze" . Poprzeć to mogę opinię Krespina , miałem znajomych co robili w Amwayu i pare osób , które robią w Avonie . Tak zwany szeregowy pracownik to może co najwyżej dorobić się odcisków na stopach itp , stracić przyjaciół ... Kasę to zarabiają opiekunowie mający swoje grupy pracowników (czytaj mrówek) , którzy nabijają im punkty . Jeżeli ktoś jest aktywny , mówię o "mrówkach" i ma duże osiągi , ma szanse zostać takim opiekunem i dopiero wtedy zgarniać szmal . Polecam film "Nie ma zmiłuj" , nie odbiega on zbytnio od realiów życia !
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: loopez » pt mar 16, 2007 8:01 pm

W niektórych momentach trochę przesadzony :P Oczywiście jeśli chodzi o film, a co do reszty wypowiedzi to zgadzam się z Tobą Jaszar. Nie ma zmiłuj :)
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Szukamy pracownikow

Postautor: bryza » pt mar 16, 2007 8:18 pm

To jest taki łancuszek;kto jest na początku ma kasę a kto na koncu musi mieć zdrowe nogi i dobre buty aby biegać z kartonikiem....Wielka ściema.. :D :D :D
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Postautor: aro » sob mar 17, 2007 10:08 pm

loopez pisze:Nie wiem jakie masz wrażenia i czy pracowałeś w ten sposob, ale jeśli się ma łeb na karku, chęci i czas to można miec z tego dobry kawałek chleba. Nie wiem tego z własnego doświadczenia, ale orientuje się co i jak na tego rodzaju rynku.


Bez obrazy kolego, ale za przeproszeniem gówno z tego jest. A ja to z kolei mówię nie tak jak Ty z obserwacji tylko właśnie z własnego doświadczenia.

Tak na marginesie i Ty o tym moim doświadczeniu wiesz :wink:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: kokeszko7 » sob mar 17, 2007 10:39 pm

Masz racje Aro. Nikt nie utrzyma się tylko z Avonu czy Oriflemu. Z tego co wiem to każdy zajmuje sie tym aby dorobić marne grosze do jakiejś pensyjki... :cry: Wiem to również z doświadczenia... :cry:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron