Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Podziękowanie dla Błażeja

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

Podziękowanie dla Błażeja

Postautor: kokeszko7 » sob gru 02, 2006 9:33 pm

A nie wiecie czasami kto obsługuje tę stronę UGiM?

Wszedłem tam przed chwilą i okazuje się, że nic tam nie ma. Jakieś stare oferty pracy (nawet o kierowniku naszego ośrodka zdrowia z ubiegłego roku czy konkursach na dyrektorów szkół), stara rada gminy, itp., itd...
Nie wspomnę już o oświadczeniach majątkowych, których nie można otworzyć! Może to i lepiej bo po co się denerwować czytając, że ktos jest "taki biedny" :lol:

Widzę, że nasz kochany Błażej milion razy lepiej wywiązuje się z obranego zadania. Tu zawsze możemy na bieżąco dowiedzieć się o wszystkim co dzieje się w naszej kochanej Izbicy i okolicy. Pomijam już forum ale wręcz zasypuje nas nowymi newsami i nowościami.

DZIĘKI BŁAŻEJ BARDZO :!: :lol: :!:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: VooVoo » sob gru 02, 2006 9:41 pm

Chwała Błażejowi za bezinteresowną chęc ktorej tak często teraz brak u ludzi.Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: blazej » pn gru 04, 2006 10:24 am

Dzięki za miłe słowa. Mam tylko nadzieję, że użytkownicy strony z biegiem czasu przelamią się i w większym stopniu zaczną udostępniać jakieś ciekawe materiały na temat naszego miasteczka.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Arizona » śr gru 06, 2006 8:10 am

Ja również ślę słowa uznania dla Admina :) :) :) :) :)
Mówiłam to już wielokrotnie, ale skoro jest kolejna okazja.... Oby tak dalej!
A w kwestii udostępniania materiałów nt Izbicy... ja sama nie mam ich nazbyt wielu... obserwuję jednak, że albo sam świetnie szukasz, albo z jakąś pomocą, ale teksty w Newsach zawsze są na czasie, a ich tematyka wszechstronna i zawsze z dużym zainteresowaniem je sobie poczytuję :)

Brawo! Brawo! Brawo!
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron