Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

Postautor: bob budowniczy » ndz sty 04, 2009 7:37 pm

Observator ma dość osobliwy punkt widzenia......mi tez bardzo podoba się inicjatywa szalika....dla niego to szalik u-Leglej i koniec.....
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: krzysiek » ndz sty 04, 2009 7:55 pm

Kujawianka slabo ciagnie,szalik...ok niech bedzie-dobry pomysl.Mozna krytykowac gre(dlatego wczesniej napisalem:ze szlik moglbybyc inny-innej druzyny,uszczypliwie do dzialaczy,trenera)ale nie taki pomysl.Nikt wczesniej nie wyszedl z taka inicjatywa.Ty obserwator chyba dostaniesz po lapkach od administratora
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Postautor: franklini » ndz sty 04, 2009 8:01 pm

To co bob budowniczy i Krzysiek zapisujecie się na szalik???, bo chyba się jeszcze u mnie nie zapisywaliście. Piszcie na gg: 5668243 lub na meila: bizon.10@poczta.fm
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » ndz sty 04, 2009 8:38 pm

jakie zlosci ??? ludzie sluchajta ja tu sobie beczke z was tocze a wy sie ciezko wpieniacie :lol: :lol: :lol: :lol: i nie zniechecam tutaj nikogo a co do ciebie Franek to wiem ze sprzedales tyle szalikow, a z tym ze na sile nie wpychacie to nie prawda... sam doswiadczylem Lecz nie waszej nachalnosci zeby nabyc ten szalik za 22 zl
Observator
 

Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Postautor: franklini » czw sty 08, 2009 8:06 pm

Już albo tylko mam 15 osób chętnych na szaliki. Chcę zamówić większą ilość, chociaż 50 i potrzebuje jeszcze rzecz jasna 35 osób. Zainteresowani piszcie.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Postautor: franklini » pt sty 16, 2009 9:02 pm

Informuje was, że już zamówiłem nie 50, a 30 szalików i w niedługim czasie będę miał je w sprzedaży. Cena szalika wynosi 25 zł. Kto byłby zainteresowany kupnem, niech pisze do mnie na gg 5668243 lub na meila: bizon.10@poczta.fm
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: dawid » ndz lut 15, 2009 11:25 am

Ile za sztukę ?? Jesli chodzi o mnie to mnie sie bardzo podoba :) pozdro :wink:
dawid
kapral
kapral
 
Posty: 32
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 1:52 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron