Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



ARO - plagiat sklepu (kiosku)

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

ARO - plagiat sklepu (kiosku)

Postautor: aro » czw wrz 25, 2008 6:57 pm

no właśnie temat zakończony
Ostatnio zmieniony czw paź 23, 2008 11:27 pm przez aro, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: anna » pt wrz 26, 2008 10:47 am

Drogi Aro,mysle ze nie warto wciagac sie w tego typu gierki.wiele osob pewnie nie wiedzialo o istnieniu tego kiosku a tym komunikatem zrobiles (plagiatorom) darmowa reklame
anna
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:59 pm

Postautor: kokeszko7 » pn wrz 29, 2008 4:23 pm

A jeżeli nawet by był Twoim sklepem to czy to jakaś zbrodnia? Każdy może mieć tyle sklepów ile chce:) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » pn wrz 29, 2008 7:37 pm

Rzecz w czym innym Kokeszko. Też się z tym spotkałem, że na ten kiosk mówią potocznie "aro". A to już sprawa istotna. Tj. jechanie na czyichś plecach świadome lub nie. I o to chodzi.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Sensor » pn wrz 29, 2008 7:57 pm

ARO to chyba marka produktów dla Makro, tak, jak TIP dla sieci Real? Być może gość z tego kiosku wykupił prawo do posługiwania się logiem ARO?Pozdrawiam
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Magda » wt wrz 30, 2008 4:54 pm

Drogi aro :twisted: o co ten szum przecież o ile widzałam to w ofercie tego sklepu nie ma produktów firmy aro są za to inne w bradzo atrakcyjnych cennach :lol: a sprzedaż przez okienko nie jest tylko twoi pomysłem :D !!!. :roll:
Magda
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 3:48 pm

Postautor: bob budowniczy » pn paź 06, 2008 9:36 am

drogi ARO......
Dlaczego piszesz ze to jest plagiat twojego sklepu, czy posiadasz na WYŁĄCZNOŚĆ możliwość sprzedaży na terenie polski,województwa czy tez gminy z "okienka".Mam wrazenie ze zachowujesz sie troszke jak male dziecko ktore mialo zabawke, co prawda juz lekko podniszczona, az tu nagle twoj kolega dostaje taka sama zabawke ale oczywiscie nowiutka....
ŻENADA duży chłopiec a taki ZAZDROSNY .............
A tak poza tym ARO to zrobiłeś super reklamę temu sklepowi...........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: aro » ndz paź 12, 2008 11:42 am

koniec
Ostatnio zmieniony czw paź 23, 2008 11:28 pm przez aro, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: bob budowniczy » ndz paź 19, 2008 9:59 am

ARO-bardzo często robię zakupy w twoim sklepie, nigdy nie narzekałem na jakość produktów które oferujesz w sklepie, ceny masz bardzo przystępne, ogólnie wszystko naprawdę dobrze wygląda tylko ze..........właśnie zraziło mnie twoje podejście do tego sklepu naprzeciwko OZ............niech sobie otwierają nawet 1000 sklepów/okienek a ty masz robić to co robisz........posiadasz rzesze zadowolonych klientów i nie rozmieniaj się na drobne takimi właśnie tematami....... KTOŚ tam otworzył sobie sklep z tym czy z tamtym a ty ARO zaraz piszesz, biadolisz,NIE PRZESADZAJ<ja patrze na to z boku, nie mam interesu w tym żeby ci przytykać> i takie zachowanie jest dla mnie zachowaniem co najmniej nie odpowiednim dla CIEBIE ARO ......brakowało tego abyś w gazetce parafialnej MATEUSZ zamieścił oświadczenie..........i mam prośbę dotyczącą innych postów........oszczędź sobie i innym złośliwości........wkraczając na drogę wojny <słownej> bądź tez innej <formy> musisz liczyć się z konsekwencjami.........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: aro » wt paź 21, 2008 9:21 pm

Nie ma sensu dalej dyskutować na ten temat !!!
No chyba, że ktoś lubi.... się kłucić.

Chętnie pogadam, a nie popiszę.
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

cron