Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



LIST OTWARTY DO MIESZKAŃCÓW IZBICY KUJAWSKIEJ

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

LIST OTWARTY DO MIESZKAŃCÓW IZBICY KUJAWSKIEJ

Postautor: Arkadiusz Gralak » śr paź 17, 2007 1:07 pm

Szanowni Państwo,

Nazywam się Arkadiusz Gralak. Mam 30 lat. Mieszkam, od ponad 20-tu lat, w Aleksandrowie Kujawskim.
Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o poparcie i oddanie głosu na moją kandydaturę w wyborach do Sejmu 21 października 2007 roku. Ubiegam się o mandat Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej z ramienia Lewicy i Demokratów – LISTA NR 20, POZYCJA NR 9.

Startuję w wyborach, gdyż uważam, że już najwyższy czas aby chociaż część miejsc w sejmowych ławach przypadła młodym, ambitnym ludziom, których nie zna się z ekranów telewizorów czy plakatów, a którzy swoim zapałem, chęcią i determinacją zadbają o nasze wspólne sprawy.

Wiem, że nie wszyscy Państwo mnie znacie. Wiem też, że trudno zaufać nieznajomemu. Dlatego postanowiłem uruchomić specjalnie na czas wyborów stronę internetową, na której możecie Państwo bliżej poznać kandydata do Sejmu RP. Pod adresem www.arkadiusz-gralak.bloog.pl dowiecie się Państwo kim jestem, jaka jest moja postawa wobec rzeczywistości politycznej w naszym kraju oraz dlaczego startuję w wyborach i czym chciałbym zajmować się jako Poseł.
Zachęcam Państwa do udziału w wyborach w dniu 21.10.2007 roku i do zaufania kandydatowi z dobrze rozumianej „prowincji”.

Pozdrawiam serdecznie
Arkadiusz Gralak
LISTA NR 20, POZYCJA NR 9
www.arkadiusz-gralak.bloog.pl
Arkadiusz Gralak
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 16, 2007 10:07 am

Postautor: paparazzi » śr paź 17, 2007 5:16 pm

Przykro mi , ale na mój głos niech Pan nie liczy!
paparazzi
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 4:22 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: aro » śr paź 17, 2007 7:18 pm

paparazzi pisze:Przykro mi , ale na mój głos niech Pan nie liczy!

Cóż za wygadany forumowicz do nas dołączył. Brawo od momentu zarejestrowania (6maj 2007) oddałeś głos ....może coś jeszcze masz do powiedzenia :lol:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: paparazzi » czw paź 18, 2007 7:25 pm

Pozdrowienia dla forumowego detektywa !!!
paparazzi
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 4:22 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: aro » czw paź 18, 2007 8:03 pm

paparazzi pisze:Pozdrowienia dla forumowego detektywa !!!

.....a dziękuję, dziękuję. Nie jest to dochodzenie tylko informacja zawata pod Twoim avatarem, a biorąc pod uwagę ilość postów, tak samo się nasunęło skrytykowanie aktywności.

Widzę jednak, że powoli nabierasz wprawy :lol: Tak trzymaj, brakuje nam "odważnych ..." :wink:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron