Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Marek Niedźwiecki żegna się z Trójką :(((((

Ploty, ploteczki.. ;)

Postautor: Sensor » pn sie 06, 2007 6:46 am

Jasne, że tak. Tylko dyskusja dotyczyła nie gustów muzycznych, a działań Marka Niedźwiedzkiego w celu niewpuszczania na antenę Papa Dance i tym podobnych oraz sensowności opuszczenia przez niego III PPR. Pamiętam pretensje ludzi, że w Trójce nie ma Disco. Ale wiem, że dzięki temu Trójka trzymała pewien poziom muzyczny. Bigos stylów był w Lecie z Radiem. Uważam, że Marek robił słusznie. Jak wyglądało by towarzystwo Papa Dance z Pink Floyd, czy Genesis. Oczywiście to moje zdanie i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić. Uważam też, ze Trójka bez niego (M.N.)straci na klimacie i "osobowości". Bez takich ikon jak Marek Niedźwiedzki, Piotr i Agata Kaczkowscy, Wojciech Mann, Kuba Strzyczkowski, czy innych ta stacja upodobni się to Radia Z, czy RMF-u.
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Daras » sob wrz 15, 2007 6:30 pm

poczatek lat 90-tych...byl czas ze co tydzien sluchalem listy Niedzwiedzia...coz wszystko co ma poczatek ma i koniec...mysle ze w ,,zlotych przebojach,, Marek bedzie czul sie swojsko,a co najwazniejsze bedzie nadal w radiowym eterze.
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Postautor: tylko_ja » ndz wrz 16, 2007 5:03 pm

Momo tego, że młoda jestem, to Marka Niedźwieckiego pokochałam z całego serca... kiedy słyszę "Trójka" to pierwsze skojarzenie w mojej głowie wziązane jest z tym człowiekiem.. Dla mnie Trójka bez niego to nie Trójka...
„Reszta nie jest milczeniem
lecz należy do mnie”
tylko_ja
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 06, 2007 8:26 pm

Postautor: Sensor » pn wrz 17, 2007 7:17 am

Wczoraj miałem przyjemność porozmawiać z Panią z Radia Złote Przeboje. Trochę się dowiedziałm na temat zmiany barw przez Marka N. Jest ono uzasadnione pewną presją upolitycznionych aktualnie władz PR III. Podobno zrobiło się tam bardzo duszno i jak w dzisiejszej polityce wszyscy wszystkich śledzą i szukają haków. Pan Niedźwiedzki powiedział DANKESZEJN i zabrał swój nieziemski głos tam, gdzie nikt nie robi polityki. Uważam, że Tójka straciła jedną ze swoich największych ikon. Myślę też, że o aktualnych szefach PR III wscyscy za jakiś czas zapomną, a Niedźwiedzki będzie nadal TYM NIEDŹWIEDZIEM.
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Poprzednia

Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron