Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Wątek dzienny - wątek nocny.

Ploty, ploteczki.. ;)

Postautor: Arizona » śr cze 06, 2007 9:15 pm

No, to już się wreszcie poczułam ostro wywołana do tablicy (czyt. forum) :roll: :roll: :roll:

Ja tutaj zerkam, poczytuję sobie chętnie, ale mam taki ostatnio sajgon wokoło (i w pracy, i w domu, i służbowo, i prywatnie), że poczytać na szybko wpisy jakoś się staram, ale żeby coś mądrego napisać, to trzeba troszkę zwolnić, przetrawić przeczytane treści, pomyśleć.... Wczuć się jakoś w temat, szczególnie taki.... przemyśleniowy.

Zazdroszczę Ci Ptaśku świetnej organizacji własnego czasu (albo większego życiowego spokoju), skoro masz go jeszcze na studiowanie rusycyzmów ;)
Ja nawet poczty ostatnio nie nadążam dokładnie przeczytać :cry:

Troszkę też zniechęca mnie ostatnio coraz większa nerwowość niektórych wypowiedzi... a może to ja jakaś bardziej nerwowa.....

Pozdrawiam serdecznie wszystkich wytrwałych forumowiczów :) Witam także nowych :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: miras » czw cze 07, 2007 5:57 pm

Witam !!!

Wreszcie znalazłem trochę czasu aby zajrzeć na nasze forum.
Dawno tu nie zaglądałem. Jest co poczytać a namnożyło się tego z grubsza. :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » ndz cze 10, 2007 9:48 pm

Oto ciekawy link do konkretnej stronki - jak wspomniałem wcześniej - rosyjskojęzycznej.

http://hectop.livejournal.com/354521.html

I co? Zapiera dech w piersiach?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Arizona » pn cze 11, 2007 5:15 am

Oj, zapiera, zapiera....
Ale jest aż przesłodzone (czyt. przezłocone 8) ) a to już ciut tandetnie :)

Ale ogląda się nieźle :wink:
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: rossa » ndz cze 17, 2007 10:52 pm

Witam po długiej nieobecności.
Niestety niektórzy muszą pracować i nie mają czasu na przegląd informacji naszego forum. Szczególnie gdy pracuje się za gramanicą, ale nie o Brdów mi chodzi hahaha

Pozdrawiam i do miłego zobaczyska we Wrześniu.

Po intensywnej pracy upragniony urlop zbliża się tuż tuż.... papapapapa
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: rossa » pt cze 22, 2007 10:41 pm

wyobraźcie sobie że w tej chwili na naszym forum jest 14 użytkowników,
jak to zobaczyłam to musiałam napisać....
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Kojak » sob cze 23, 2007 4:33 pm

też byłem świadkiem tego wydarzenia z wczorajszego późnego wieczora, ale do pobicia rekordu z 8.12.2006 to jeszcze daleko. Wtedy było 40 osób :!:
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » sob cze 23, 2007 7:50 pm

dwa lata szukania i oto jest:



Obrazek



Obrazek
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Kojak » sob cze 23, 2007 9:56 pm

Ptasiek pisze:dwa lata szukania i oto jest:


ten obrazek kojarzy mi się głównie z grą komputerową Call of Duty, a dokładnie z jej finałową rozgrywką. Historia nie była nigdy moją mocną stroną, więc moje zapytanie brzmi co to za wątek historyczny na tym twoim obrazku i o co chodzi z tymi dwoma zegarkami na ręcach jednego mężczyzny :?: Niechcę się wygłupić, ale mi to przypomina przejęcie Stalingradu, albo Berlina, ale podkreślam historia nie była nigdy moją mocną stroną
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » sob cze 23, 2007 10:08 pm

No pewno, że Berlina. To zdjęcie jest odnalezieniem krażącej przez dziesiątki lat i skrzętnie retuszowanej przez Demoludy prawdy o radzieckich wyzwolicielach. O rosyjskim żołnierzu na gmachu Reichstagu z dwoma zegarkami na rękach słyszałem już jako dziecko. Wtedy jednak za rozpowszechnienie takiej informacji można było wylądować co najmniej w zakładzie psychiatrycznym. Zdjecie jest gorzkim żartem historii. Taka ona była : wygrali wojnę, po drodze za sobą pozostawiając perzynę, rabując co się dało i gwałcąc kogo się dało. (Temat stał się na powrót głośny kilka tygodni wstecz przy okazji likwidacji pomnika "wyzwolicieli" w Estonii.) :wink:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » sob cze 23, 2007 11:13 pm

O przejściach wojsk radzieckich to też słyszałem z opowiadań mojej
babci. Mówiła, że nie przepuścili żadnej. Brali wszystko co się pod rękę nawinęło. I jak tu można dobrze mówić o naszych sprzymierzencach.
Właśnie cała prawda wychodzi na Jaw po kilkudziesięciu latach. Jacy Oni naprawdę byli i czym w rzeczywistosci się wsławili.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » ndz cze 24, 2007 5:04 pm

Jak Wam się podoba mój nowy "lajut"?
:?:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » ndz cze 24, 2007 8:25 pm

Jest bardzo fajny ale zmieniasz go co jakiś czas :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » ndz cze 24, 2007 8:27 pm

Tylko zmniejszyłem obrazek. Poprzedni z wczoraj był za bardzo płachtowaty. :wink:

Ale mi osobiście najbardziej podoba się mój nowy awatarek.
:twisted: :twisted:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » ndz cze 24, 2007 8:35 pm

Ale musisz rzeczywiście się zastanowić jaki do Ciebie pasuje " Lajut " ?
Miałeś już wiele takich opisów ale najbardziej pasował Ci ten o św. Leonie
ale to jest tylko moje spostrzeżenie :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » ndz cze 24, 2007 8:42 pm

Ludowi trza przewodzić, a nie ulegać?
Chyba go przywrócę za parę dni. Jak sobie okpię parę spraw, które mnie ostatnio wściekły.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » ndz cze 24, 2007 8:48 pm

Ale według mnie nie sądzę Abyś Był jak ta chorągiewka: " Tam gdzie wiatr zawieje tam Jesteś" Według mnie człowiek ma swoje zasady i przekonania.
Sadzę, ze takim człowiekiem nie jesteś, który nie Wie na czym rzecz polega i nie
zmienia swoich wartości ?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » ndz cze 24, 2007 9:47 pm

Cuda. Jest godzina 23.45 a na forum "zaledwie" 18 użytkowników.

Tych czterdzieścioro, którzy niby byli pamietam. To był atak spambotów, który spowodował zablokowanie strony na kilka godzin. Tak więc chyba za bardzo się nie liczy. :wink:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Kojak » ndz cze 24, 2007 9:54 pm

Ptasiek pisze:To był atak spambotów


Niewiedziałem. Skoro tak to faktycznie tak jak by komuś rekord ustanowiony z pozycji spalonej zaliczyli :?
Co do lajuta i awatarka to rzeczywiście fajne :P
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » wt cze 26, 2007 4:46 pm

I kolejny rekord. 18:45.

8) 21 użytkowników. 8)
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron