Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



"Nim przyjdzie wiosna, nim miną mrozy..."

Ploty, ploteczki.. ;)

Postautor: Gosiek » ndz sty 28, 2007 2:46 pm

Dzoanka, chyba z tych sanek, to Ci nic nie wyjdzie, bo deszcyk zaczal padac i wszystko topnieje;/
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Bluszczykja » ndz sty 28, 2007 4:06 pm

Jak to nie wyjdzie! Z tego co wiem Dżoana była na saneczkach i się dobrze bawiła :D :D :D Pozdrawiam!
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » ndz sty 28, 2007 4:33 pm

heh:) no to fajnie, ze jej sie udalo:) Ja dzis mialam na kulig jechac z dziewczynmi ale nam nie wyszlo;(;( Abuuu...;( ja chce jeszcze sniegu... no i mrozu, zeby do sql nie chodzic:) Pozdrowionka:*
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Dżoana » ndz sty 28, 2007 6:15 pm

no no no...
było zaje*****
i wyszło, mimo deszczu.
Mimo tego, że nabiłam sobie kilka siniaków (tak mi się wydaje), połamałam sanki (ale nie sama :P) i co tu jeszcze? ahaa i prawie KOLANKO sobie złamałam hehe...to było super. Później było już mokro, zimno i poszłam do domku ;-) ale było fajnie.
Jak będzie ejszcze sniego to chętnię to powtórzę ;-)
pozdrawiam gimnazjalistów...i zespół Genezaret :P
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Bluszczykja » pn lut 12, 2007 9:30 pm

Wiosno wracaj do nas! Dosyć zimy już! :roll:
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: kokeszko7 » wt mar 13, 2007 12:11 pm

Chcieliście wiosny :?: To ja macie :!: Ja tez jestem bardzo zadowolony z jej przyjścia :D :lol: :D :lol: :D
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: miras » wt mar 13, 2007 2:54 pm

Myślę, że chyba wszyscy się cieszą z nadejścia upragnionej Wiosny.
Zrobiło się ciepełko ptaszki zaczęły śpiewać no po prostu super !!!
Jednak wiosna jest najpiękniejszą porą roku. Wszystko się budzi do życia. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: rossa » pn mar 26, 2007 8:26 am

miras pisze:Myślę, że chyba wszyscy się cieszą z nadejścia upragnionej Wiosny.
Zrobiło się ciepełko ptaszki zaczęły śpiewać no po prostu super !!!
Jednak wiosna jest najpiękniejszą porą roku. Wszystko się budzi do życia. :lol: :lol: :lol:

już przyszła :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: VooVoo » pn mar 26, 2007 5:06 pm

Przyszła i jest pięknie. Nawet porządny spacer fundnąłem sobie wczoraj i dziś. Suuuper.Polecam rozruszać kości po zimie :wink:
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: aro » sob kwie 07, 2007 7:52 pm

Zobaczcie co znalazłem odnośnie gradobicia w Teksasie 6 kwietnia http://www.youtube.com/watch?v=wZr8jXo1Uso

A w kraju

Kwiecień będzie ciepły, ze zróżnicowanymi opadami

Tegoroczny kwiecień przyniesie nam pierwsze gorące dni. Tendencja z ostatnich miesięcy w dalszym ciągu będzie się utrzymywać, a to oznacza, że miesiąc ten będzie nie tylko cieplejszy, ale i w większości kraju bardziej deszczowy niż normalnie powinien być według średniej wieloletniej. Temperatura w ciągu dnia najczęściej będzie oscylować w przedziale od 10 do 15 stopni w pierwszej połowie miesiąca i od 15 do 20 stopni w drugiej połowie miesiąca. Zdarzą się dni z temperaturą powyżej 20 stopni w większości kraju, a lokalnie możliwe są przekroczenia w cieniu 25 stopni. Kwiecień to jednak miesiąc przejściowy, a więc mimo, że temperatury będą nieco wyższe niż normalnie być powinny, to musimy się liczyć także z chłodniejszymi dniami, kiedy temperatura będzie spadać w ciągu dnia od przedziału od 5 do 10 stopni. Będziemy mieć do czynienia także z nocnymi przymrozkami i znacznymi spadkami względem temperatury dziennej i wówczas niewykluczone są przelotne opady deszczu ze śniegiem, nawet na nizinach. Kwiecień w większości kraju będzie miesiącem wilgotnym, co oznacza, że wieloletnia norma opadów zostanie przekroczona. Jednak z powodu panowania nad Europą wyżów ilość opadów w porównaniu z marcem będzie już nieco zróżnicowana. Na zachodzie i północy Polski niewykluczone są niedostatki opadów, czyli suma opadów poniżej normy wieloletniej, co miałoby mieć miejsce w tym regionie po raz pierwszy od 4 miesięcy. W górach pokrywa śnieżna będzie się utrzymywać, chociaż nic nie powstrzyma jej topnienia, to jednak z powodu pojawiania się chłodniejszych dni i sum opadów przekraczających normę śnieg może się utrzymać w Karpatach nawet do końca miesiąca. Poza obszarami górskimi nie ma ani cienia szansy na to, że pokrywa śnieżna utrzyma się dłużej niż jeden dzień. Podsumowując, kwiecień będzie miesiącem ciepłym, przeważnie deszczowym, chociaż na zachodzie i Pomorzu mniej mokrym. Na przestrzeni wielu ostatnich lat średnia temperatura kwietnia wynosiła od 6 stopni na wschodnim Pomorzu, przez 7 stopni na północy, oraz 7,5 stopnia w centrum kraju, do 8 stopni na zachodzie i południu. Suma opadów oscylowała w tym czasie na poziomie od 30 litrów na Kujawach, przez 35 litrów w centralnej i północnej części kraju, 40 litrów na zachodzie i południu oraz 50 litrów na dalekim południu, do ponad 50 litrów na terenach podgórskich Sudetów i Karpat. Najwyższa w historii pomiarów temperatura w kwietniu wystąpiła w 1968 roku w Słubicach na Ziemi Lubuskiej - plus 30,9 stopnia. Najniższa natomiast w 1977 roku w Jeleniej Górze na Dolnym Śląsku - minus 14,5 stopnia. Artykuł z 23 marca 2007.
Źródło: Twoja Pogoda.
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Poprzednia

Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron