Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Wokół rządu.

Komentuj wydarzenia z kraju i ze świata !!!

Postautor: goodboy » czw gru 28, 2006 8:09 pm

Pan Giertych postępuje w myśl zasady "tonący brzytwy się chwyta". To kolejna, równie udana jak inne, próba zaistnienia za wszelką cenę na scenie.
A omawiana inicjatywa poselska to po prostu paranoja. Większość biskupów zareagowala na to negatywnie. Tu komentarz jest zbędny. Niech oni postępują zgodnie z zasadami NASZEJ wiary (z tym jest już zdecydowanie gorzej!!!). To taka religijność na pokaz. Wykorzystywanie świętości dla własnych, jakże marnych celów.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: miras » ndz lut 18, 2007 7:29 pm

Oj dzieje się w naszym Rządzie dzieje:

Były prezydent Lech Wałęsa zapowiada, że prawdopodobnie podejmie kroki prawne przeciwko ministrowi obrony Aleksandrowi Szczygle, który oskarżył go o zaniechania w sprawie likwidacji WSI. Podkreślił, że w czasie swojej prezydentury czynił wszystko, "na co było go stać".
Szczygło powiedział Radiu Zet, że Wałęsa odpowiada za to, że w pierwszej połowie lat 90. nie zlikwidowano WSI" oraz że "zdradził cały ruch Solidarności wygrywając wybory w grudniu 90. roku i później idąc we współpracę z postkomunistami, z wszystkim co najgorsze".

Jak mówił Sczygło: - Wałęsa zdradził cały ruch Solidarności wygrywając wybory w grudniu 90. roku i później idąc we współpracę z postkomunistami, z wszystkim co najgorsze, i to jest jego wina. Zdradził ideały "Solidarności" i teraz on się odzywa, czuje się obrażony tym, że mając w ręku możliwość naprawy Polski po 1989 roku, zaniechał tego - dodał, odnosząc się do sobotniej wypowiedzi Wałęsy, że czuje się on "pomówiony sformułowaniami zawartymi w raporcie z weryfikacji WSI". B. prezydent zapowiedział wystąpienie na drogę prawną przeciwko Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim.

Natomiast Wałęsy bronił Jan Rokita, który powiedział :

Jestem wstrząśnięty tym, co pan minister obrony narodowej powiedział o b. prezydencie Polski. Mówienie o Lechu Wałęsie takim językiem, językiem zdrady narodowej, o polskim bohaterze narodowym, jest czymś obrażającym moje poczucie patriotyzmu.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Wokół rządu

Postautor: bryza » ndz lut 18, 2007 8:01 pm

Miras!!! To wszystko wiemy z mediów. A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? :D
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Postautor: Krespin » ndz lut 18, 2007 9:02 pm

No przecież napisał
Oj dzieje się w naszym Rządzie dzieje:

:lol: :lol: :lol:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Re: Wokół rządu

Postautor: miras » ndz lut 18, 2007 9:12 pm

bryza pisze:Miras!!! To wszystko wiemy z mediów. A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? :D


Chcesz znać moje zdanie proszę bardzo:
Według mnie to jest jeden wielki bałagan i chaos. Jedni drugich wciągają w swoje gierki. Po prostu nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. Nie zajmują się tym co potrzeba tylko wytykają sobie na wzajem jacy to Oni są. Ten się obraził na tego, tamten na tamtego i wkółko ta sama śpiewka. W obecnej chwili wszyscy się skupili nad ujawnieniem dokumentuw WSI. Jedni drugich będą pociagać do odpowiedzialności. Moim zdaniem niech każdy zajmie się, tym co do niego należy :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

wokoł rzadu

Postautor: bryza » pn lut 19, 2007 2:06 pm

Oj Miras ,nie napinaj sie tak,po prostu chciałam znać Twoje zdanie i tyle! A tak na marginesie to w 100 % zgadzam się z Tobą....Pozdrawiam :D
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Postautor: Ptasiek » pn lut 19, 2007 9:11 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:06 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: loopez » pn lut 19, 2007 9:50 pm

O jak miło taką wesołą/wałęsołą mordkę widzieć hehe
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Wokół rządu

Postautor: bryza » wt lut 20, 2007 7:01 pm

Dzięki Ptaśku! Fajna fotka, oj jak się rozczuliłam,taka słodka niewinna mordka.... hi hi
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Postautor: miras » śr lut 28, 2007 10:13 pm

Pewnie komuś Premier się bardzo naraził skoro zagroził Mu, że go ustrzeli.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » wt mar 20, 2007 8:29 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:07 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Jaszar » wt mar 20, 2007 9:09 pm

Powiem szczerze ! KREW MI W ŻYŁACH SIĘ ZAGOTOWAŁA :twisted:
Pomijając fakt , że opinie na temat postawy Polaków sugerowane w tym artykule są MOCNO przesadzone , pomijając drugi fakt , że z jednej (marksistowskiej) poprawności ... popadliśmy w drugą ... Jewropejską , to okazuje się , że niedługo zakaszleć nie będzie można bo zostanie to uznane za antysemityzm . Każdy ma prawo do swojej opini ! A to co się obecnie prezentuje w tej kwestii urosło w moim przekonaniu do postaci ksenofobicznej schzofrenii paranoidalnej ! Izrael nie należy do Uni Europejskiej , a narodem wybranym przestał już być dawno !

A teraz , proszę bardzo - możecie mnie krytykować , zdania nie zmienie (postu też nie ) :!:
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » śr mar 21, 2007 6:31 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:07 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bossal » śr mar 21, 2007 8:47 pm

**
Ostatnio zmieniony śr mar 21, 2007 9:57 pm przez bossal, łącznie zmieniany 1 raz
bossal
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 21, 2007 6:32 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Jaszar » śr mar 21, 2007 9:16 pm

Aleś ty patetyczny Mr Boss...al ! Normalnie żal nam d... ściska , że nie dorównujemy twojej poprawności oceny społeczno-politycznej sytuacji otaczającego nas matrixa . Rzec by można : to się nazywa wejście ... na forum . Mogę spytać czym nas jeszcze zaskoczysz ?
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » śr mar 21, 2007 9:19 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:08 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Wokół rządu

Postautor: bryza » śr mar 21, 2007 9:39 pm

Witaj Bossal! Witamy wśród ;radosnych twórców tutejszego forum; :D Liczymy,że poziom Twojej wiedzy, który choć trochę wyciągnie nas nieudaczników z otchłani analfabetyzmu i pomoże wyjaśnić zawiłości naszej egzystencji.Bardzo liczę na Ciebie nie chce mi się już być analfabetką....Pozdrawiam :(
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Postautor: Ptasiek » śr mar 21, 2007 9:53 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:08 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: goodboy » śr mar 21, 2007 10:09 pm

Ostatni sądaż OBOP: PO-34%, PiS-22% 8) . I po co była ta kłutnia z Oj. Dyrektorem.., po co :?: Niech Oni Dwaj wreszcie zrozumieja, że jak ktoś dowodzi 80% elektoratu PiSu, to zawsze ma rację i jak mówi "szambo", to jest szambo. :lol:
A Kaczor "prime minister" od razu zaczął rozmowy z tym przebrzydłym liberałem Tuskiem. Oj głupi Tusk , głupi... W przyszłym miesiącu będzie remis. :lol:
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: Jaszar » czw mar 22, 2007 3:42 pm

Ptasiek napisał
A co powiecie o idolach poprzedniej ekipy rządzącej, w sposób co prawda zawoalowany,ale zdecydowanie pozytywnie ocenianej przez przynajmniej kilkoro naszych forumowiczów?

Z powodu małego remontu miałem wczoraj ograniczony dostęp do komputera dlatego nie skomentowałem tej rewelacji , no a dzisiaj , hm dzisiaj ktoby się przejmował tymi "głupotami" jak je nazwał nasz były .
Za to nasze media wszelkiej maści pożyją trochę tymi "głupotami" , aż woda puszczona na młyn się wyczerpie i wtedy wszystko bedzie jak zawsze do następnej głupoty . Polska scena polityczna jawi mi się w tym momencie jak przedstawienie prestigitatorskie , w którym zmieniają się tylko magicy prezentujący swoje sztuczki a publiczność z ustami w postawie karpiowatej widzi to co ma dokładnie zobaczyć i zareagować właściwie do sytuacji - bo na tymż właśnie polega przedstawienie prestigitatorskie , czy nie mam racji . A o co konkretnie chodzi z tą aferą wiedzą tylko jej inicjatorzy .
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wydarzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości