Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Recesja, kryzys.

Komentuj wydarzenia z kraju i ze świata !!!

Recesja, kryzys.

Postautor: Ptasiek » ndz lis 30, 2008 3:41 pm

Wcale mi się nie chce zaczynać tego tematu. Mama cichą nadzieję, że jednak podzielicie się swoimi przemyśleniami w temacie. Czytając publikatory można dojść do tragicznych wniosków. Na początek pozwolę sobie wkleić fragmenty wypowiedzi szefa rządu na powyższy temat, które jakoś nie zauważam, by się dobijały szerzej do komentarzy na poziomie newsów.

Donald Tusk pisze:"Sytuacja zewnętrzna, ciągle, Bogu dzięki, na razie zewnętrzna, jest nieporównywalnie gorsza, niż to wydawało się jeszcze tydzień temu. Mówię to także po moich spotkaniach z szefem z Europejskiego Banku Centralnego i po wczorajszym, z Sarkozym. Nie mówiłem tego publicznie. Prosiłbym też wszystkich o powściągliwość, bo to niczemu dobremu nie służy wprawianie w stan nerwowości ludzi. Ale jest dużo gorzej, niż mogło się komukolwiek wydawać, jeszcze, nie mówię, pół rok temu, ale tydzień temu".
"Mam potąd dwóch tematów: CO2 i emerytur pomostowych. Gdybym wiedział, że rządzenie będzie polegało, że osiem godzin jest o CO2, a osiem godzin o emeryturach pomostowych, i cztery godziny snu, to bym się nie pchał, powiem szczerze. Ani to pasjonujące, ani przyjemne. Psu mi na budę taka wygrana!" Wyłysieję z tego powodu, stracę piętnaście procent i w ogóle będę miał tylko kłopoty. My się upieramy [co do redukcji emerytur pomostowych - przyp mój], nie dlatego, że mamy w tym biznes, i dobrze o tym wiecie. Jeśli ktoś na tym traci, to my, że chcemy to do końca doprowadzić. Bierzemy na siebie ten brud, którego inni nie chcieli dokończyć."
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » ndz lis 30, 2008 11:35 pm

http://www.youtube.com/watch?v=lj2iZPgA ... id=2139717 Tutaj jest pełna treść wypowiedzi Tuska.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bob budowniczy » pn gru 01, 2008 8:40 am

Premiera zaczelo wszystko przerastać......wyraźnie w ostatnim półroczu "podupadł na urodzie". Zresztą aureola zwycięzcy bardzo szybko ustąpiła zmarszczkom i workom pod oczyma......Ja odbieram wyraźne sygnały mówiące o tym ze włodarze PO coraz bardziej rozglądają się za wyjściem ewakuacyjnym w postacie przedterminowych wyborów.
Zresztą cały rząd Platformy Obywatelskiej to od samego początku był kolos na glinianych nogach.Niby coś chcieli zdziałać ale sami do końca nie wiedzieli co maja zrobić. Bardzo łatwo przyjmuje się pozycje okopany odpowiednimi mediami i strzela w opozycje byle czym.....
A już wczorajsze zachowanie pana Kalisza w tvn24, który usłyszał wypowiedz pana Tuska, niemalże doprowadziła pana posła do zawalu serca ze śmiechu.
Wszystko dla jak największej konspiracji a tu sicccccc............ktoś to ładnie nagrał...........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA


Wróć do Wydarzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron