Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



jaki program?

Wszelkie sprawy związane ze sprzętem komputerowym. Masz jakiś problem? Możliwe, że właśnie tu znajdziesz pomoc.

Jaki komunikator wolicie??

Tlen
1
6%
Gadu Gadu
16
94%
Wp
0
Brak głosów
Stefan
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 17

Postautor: miras » wt cze 26, 2007 7:59 pm

Zgadza się z tym panelem sterowania . Możesz przywrócić system do
dowolnej daty wstecz. Spróbuj !!! :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Domin » sob lip 07, 2007 9:55 am

No i nie było sie bez wizyty informatyka.Wadliwe działanie systemu cały ten problem powodowało.Wgrano system i już jest oki :)
Domin
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 118
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:42 am

Re: jaki program?

Postautor: Question » pn sie 24, 2009 5:09 pm

AQQ :) GG to przereklamowana i wadliwa aplikacja , a AQQ to multikomunikator obsługujący (GG , Tlen , ICQ etc. ) i do tego jest do niego sporo przydatnych wtyczek.
Question
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 22, 2008 12:31 pm

Re: jaki program?

Postautor: nayacz » wt sie 25, 2009 10:02 am

AQQ
nayacz
Awatar użytkownika
nayacz
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 7:37 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska


Re: jaki program?

Postautor: dawid » sob wrz 05, 2009 8:51 am

Ja używam Gadu-Gadu tą starszą wersję i jestem z niej zadowolony. Mało zajmuje na dysku a i nagadać się można. :)
dawid
kapral
kapral
 
Posty: 32
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 1:52 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Poprzednia

Wróć do Komputery

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron