Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Tomka Kotlińskiego zmagania dziennikarskie.

Obejrzałeś ciekawy film? Czytałeś z wypiekami jakąś książkę? Wpadła Ci w ręce dobra muzyczna płyta? Podziel się swoimi wrażeniami z innymi !!!!

Tomka Kotlińskiego zmagania dziennikarskie.

Postautor: Ptasiek » ndz sty 07, 2007 9:41 pm

Z niemałą dumą odkryłem dzisiejszego wieczoru osobę Tomka Kotlińskiego. Zapraszam wszystkich forumowiczów do ciepłych recenzji jego artykułów prezentowanych na stronie : http://www.wiadomosci24.pl/

Więcej wiadomości o Tomku i spis artykułów przez niego opublikowanych znajdziemy na stronie: http://www.wiadomosci24.pl/autor/968.html

Tak trzymać drogi Tomku.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Arizona » pn sty 08, 2007 9:43 am

Tak.... też sobie poczytałam.... i z ciekawością będę zerkać na dalsze teksty.
Szczególnie podobał mi się ten o "dziennikarstwie obywatelskim" :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: Dżoana » sob sty 20, 2007 6:07 pm

W sumie to Tomek robi wielkie rzeczy :-D
Ukazał się nawet artykuł o Genezaret...to taki zespół cichy z Izbicy, gdyby ktoś nie wiedział :-D
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Ptasiek » sob sty 20, 2007 6:41 pm

Dżoana pisze:W sumie to Tomek robi wielkie rzeczy :-D
Ukazał się nawet artykuł o Genezaret...


A gdzie? W sieci, czy gdzieś na papierze? Podeślij coś więcej: Pleees!
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: VooVoo » sob sty 20, 2007 6:43 pm

No nie taki cichy :) swoją drogą można by zrobić temat o Genezaret. Co Ty na to Dżoana?? Jeśli Ci się ten pomysł podoba to zapraszam do założenia tematu.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Dżoana » ndz sty 21, 2007 1:56 pm

Ja niczego zakładała nie będę bez konsultacji z szefem :P
pogadaj z nim i sobie załóż :P

Ptasiek
Link do tego artykłu:
(na życzenie)
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/gene ... 15287.html
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska


Wróć do Kultura (m.in Muzyka, Film, Książka)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron